Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines

Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines

Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines
Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines

Llambe Me Induksion Magnetik Qe Ngjitet Te Dera E Makines

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

PERMASA : 50 x 25 x 8 mm

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

VECORI : PERMBAN 6 LLAMBA ME NDRICIM TE LARTE PER TE LAJMERUAR HAPJEN E DERES KESHTU QE SHMANG AKSIDENTE TE MUNDSHME NE ORET NATES

STRUKTURE E THJESHTE DHE KOMPAKTE QE NUK NDIKON NE HAPJEN DHE MBYLLJEN E DERES

NDRICIM I ALTERNUAR QE VIHET RE SAPO TE HAPNI DEREN E MAKINES

DIZENJIM KUNDER UJIT

MATERIAL PLASTIK I ZGJEDHUR, TEPER I DURUESHEM

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE DHE JETEGJATE DERI NE 3 VJET

SHTRESA NGJITESE NUK E DEMTON SIPERFAQEN E DERES SE MAKINES

PAMJE ELEGANTE SI KRISTAL

PAKETIMI PERMBAN DY COPE

COLOR
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,000 Ulje 44%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%