Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm

Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm

Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm

Color
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,500 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : RRIPA SILIKONI PER APPLE WATCH

MARKA : VPG

I PERSHTASHEM PER : APPLE WATCH

MATERIALI: PAMBUK + PELHURE + PC

VECORI : MATERIAL I SHKELQYER DHE I LEHTE EDHE I BUTE, 

I DIZENJUAR NE MENYRE ERGOMETRIKE QE I PERSHTATET DORES TUAJ,

SUPER I LEHTE DHE KOMODE, NJE ZEVENDESUES IDEAL DHE I SHKELQYER PER RRIPAT TUAJ TE VJETER.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%