Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB

Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB X
+
-
=

?
Porosit Tani

Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB

Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB

Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" Orico Me Porte Type-C Me Llambe RGB

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LEXUES HARD DISK / SSD 3.5" & 2.5"

MARKA : ORICO

MATERIALI: ABS

PERMASAT : 147 x 73 x 68mm

SUPORTON: HDD / SSD 2.5"

APLIKOHET NE HARD DRIVE / SSD : 3.5" & 2.5" SATA / KAPACITETI MAX. 20TB

MODELI I KABELLIT : TYPE-C NE TYPE-C / USB 3.0

GJATESIA E KABELLIT: 100cm

SHPEJTESIA E TRANSMISIONIT: 10Gbps

VECORI: PRODUKT UNIK DHE MATERIAL EDHE KUALITET I NIVELIT ME TE LARTE,

STANDARDI I LIDHJES SATA, SE BASHKU ME TEKNOLOGJINE TYPE-C MUNDESON SHPEJTESI DERI NE 10Gbps

SUPORTON HDD DHE SSD 3.5" & 2.5" ME KAPACITET DERI NE 20TB, 

PERMASE E VOGEL DHE PORTABEL, MUND TA MERRNI KUDO QE NDODHENI,

E LEHTE PER TU VENDOSUR DHE MATERIALI ESHTE POSACERISHT KUNDER MBINXEHJES,

FIKJE AUTOMATIKE PAS 10 MINUTASH JOAKTIVITETI PER TE ZGJATUR JETEN E HARD DISKUT MEKANIK,

Cmimi real Lek 7,000 Oferte Lek 5,300 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%