Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB

Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB X
+
-
=

?
Porosit Tani

Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB

Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB
Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB

Lexues Hard Disk & SSD 3.5" / 2.5" 18TB Me 5 Vende Deri 90TB Max Me Llambe RGB

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LEXUES HARD DISK / SSD 3.5" & 2.5"

MARKA : YOTTAMASTER

MATERIALI: ALIAZH ALUMINI

PERMASAT : 147 x 73 x 68mm

SUPORTON: HDD / SSD 2.5"& 3.5"

APLIKOHET NE HARD DRIVE / SSD : 3.5" & 2.5" SATA / KAPACITETI MAX. 18TB

KAPACITETI MAX : 90TB

MODELI I KABELLIT : USB 3.0 në USB-B

GJATESIA E KABELLIT: 100cm

SHPEJTESIA E LEXIMIT: 5Gbps

VECORI: PER LOJRA, PER VIDEO PRODUKSION, APO PER CFAREDO QE JU NEVOJITET

PRODUKT UNIK ME MATERIAL DHE KUALITET I NIVELIT ME TE LARTE,

SUPORTON HDD DHE SSD 3.5" & 2.5" ME KAPACITET DERI NE 18TB, 

ME 5 VENDE PER TE RUAJTUR TE DHENA DERI NE 90TB MAX

E LEHTE PER TU VENDOSUR DHE MATERIALI ESHTE POSACERISHT KUNDER MBINXEHJES,

FIKJE AUTOMATIKE PAS 10 MINUTASH JOAKTIVITETI PER TE ZGJATUR JETEN E HARD DISKUT MEKANIK,

SHIJUNI TË GJITHA LOJËRAT QË JU PËLQEJNË】 PESË HDD/SSD MUND TË MONTOHEN NË KËTË PAJISJE DUKE OFRUAR RUAJTJE TE DHENASH DERI NË 90 TB. NJË KOLEKSION MASIV I LOJËRAVE MË TË REJA OSE KLASIKE, TANI MUND T'I RUANI TË GJITHA SË BASHKU. LOJTARËT NUK KANË PASUR KURRË KËTË SHKALLË RUAJTJEJE. MOS U DETYRONI MË TË HUMBISNI DISA NGA LOJËRAT VËRTET INTERESANTE/INTENSIVE ME KËTË SISTEM RUAJTJEJE TË JASHTME TË PAMASË DHE TË FOKUSUAR NË LOJËRA.

【SHIKO NJË BOTË VIZUALISHT MAHNITËSE】NJË FRESKUESE E HESHTUR RGB 80 MM NDODHET MIDIS KORNIZAVE TË TEJDUKSHME NË TË DYJA ANËT. LLAMBAT DO TË NDRYSHOJNË AUTOMATIKISHT. KORNIZA KRYESORE E NDËRTUAR NGA ALUMINI. VENTILATORI I MADH NDIHMON PËR TË NXJERRË AJRIN E NXEHTË NGA BRENDA MBYLLJES, DUKE E MBAJTUR HARD DISKUN TË FTOHTË GJATË ORËVE TË GJATA TË FUNKSIONIMIT.

【PESË FOLE UNIVERSALE 3,5/2,5-INÇ】 KY MBYLLJE HDD ME 5 FOLE ËSHTË PROJEKTUAR SI PËR SSD 2,5" KU SHPEJTËSIA ËSHTË PËRPARËSIA DHE PËR HDD 3,5" KUR ËSHTË E RËNDËSISHME TË MAKSIMIZOHET KAPACITETI I RUAJTJES. TABAKAT METALIKE TË LËVIZSHME LEJOJNË INSTALIMIN DHE ZËVENDËSIMIN E LEHTË TË DISQEVE. HARDISQET TUAJ MUND TË FIKSOHEN FORT NË TABAKA ME ANË TË VIDAVE TË OFRUARA, TË CILAT MUND TË MBROJNË NË MËNYRË EFEKTIVE HDD-TË TUAJ NGA GODITJA DHE DËMTIMI.

【RAID TË FUQISHME LEHTËSISHT】MBËSHTET MODALITETET RAID 0/1/3/5/10/SPAN/CLONE/NORMAL RAID, JU MUND TË KONFIGURONI MËNYRA TË SHUMTA RAID ME LËVIZJEN E LEHTË TË NJË ÇELËSI ME AKSES TË LEHTË PËR NEVOJAT TUAJA SPECIFIKE. OSE MUND TË SHKARKONI MENAXHIMIN SOFTRAID, DUKE KRIJUAR, MENAXHUAR DHE MONITORUAR MODALITETIN RAID QË KENI VENDOSUR.

【ZBATUESHMËRI E GJERË】PORTAT E PËRSHTATSHME USB3.0 NË TYPE-B 5GBPS PËR PAJISJET PERIFERIKE DHE CELULARË. FURNIZIMI I BESUESHËM ME ENERGJI ELEKTRIKE - FUQIA DHE PRODHIMI I MENJËHERSHËM DERI NË 280 W NË FUQI TË VLERËSUAR 150 W, I CILI DO TË SIGUROJË QË I GJITHË FUNKSIONIMI TË JETË I SIGURT DHE I QËNDRUESHËM. ËSHTË GJITHASHTU I ZBATUESHËM PËR FLUKSIN TJETËR TË PUNËS SUAJ, SI IMAZHET DIXHITALE, RUAJTJA/MENAXHIMI I MEDIAS, PRODHIMI I VIDEOVE, REDAKTIMI I VIDEOVE DHE SI KOPJE REZERVË TË SISTEMIT, ETJ.

Cmimi real Lek 48,000 Oferte Lek 42,000 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%