Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad

Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad X
+
-
=

?
Porosit Tani

Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad

Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad
Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad
Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad
Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad
Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad
Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad
Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad
Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad
Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad

Laps Inteligjent Pencil X Wiwu Per Apple Ipad

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : LAPS INTELIGJENTE

MARKA : WIWU

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKON

NGJYRA : BARDHE

DIAMETRI: 9mm

MAJA LAPSIT: 1.45mm

PESHA: 15g

GJATESIA: 140mm

SUPORTON: APPLE IPAD

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

KARIKOHET ME PAJISJE ME PORTE TYPE-C, PREKJE SENSITIVE DHE E LEHTE NE PERDORIM,

PERDORET PER TE SHKRUAR, VIZATUAR, PER TOUCH SCREEN,

DIZANJ ERGONOMETRIC, QE I PERSHTATET DORES TUAJ, I SIGURT DHE KOMODE NE DORE,

NE PERDORIM PER RRETH 10-12 ORE,
 

 

Cmimi real Lek 4,900 Oferte Lek 4,700 Ulje 4%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Cover iPad dhe Tablet
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%