Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Laps Inteligjent Magnetik Universal Me Wireless Charging UGreen

Laps Inteligjent Magnetik Universal Me Wireless Charging UGreen X
+
-
=

?
Porosit Tani

Laps Inteligjent Magnetik Universal Me Wireless Charging UGreen

Laps Inteligjent Magnetik Universal Me Wireless Charging UGreen
Laps Inteligjent Magnetik Universal Me Wireless Charging UGreen
Laps Inteligjent Magnetik Universal Me Wireless Charging UGreen
Laps Inteligjent Magnetik Universal Me Wireless Charging UGreen
Laps Inteligjent Magnetik Universal Me Wireless Charging UGreen
Laps Inteligjent Magnetik Universal Me Wireless Charging UGreen
Laps Inteligjent Magnetik Universal Me Wireless Charging UGreen

Laps Inteligjent Magnetik Universal Me Wireless Charging UGreen

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : LAPS INTELIGJENT MAGNETIK ME WIRELESS CHARGING

MARKA : UGREEN

MATERIALI : ALUMIN + BAKER

NGJYRA : E BARDHE

DIAMETRI: 9mm

BATERIA: 8,5 ORE

GJATESIA: 163mm

SUPORTON: APPLE / ANDROID / MICROSOFT SYSTEM 

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

KARIKIMI I PLOTE ZGJAT VETEM 1,5 ORE DHE SIGURON DERI NE 8,5 ORE PERDORIM TE VAZHDUESHEM, DUKE E BERE ATE TE PERSHTATSHEM PER PERDORIM TE ZGJATUR GJATE GJITHE DITES

NUK ESHTE NEVOJA TE KARIKOHET, PREKJE SENSITIVE DHE E LEHTE NE PERDORIM,

MAJA E LAPSIT MUND TE NDERROHET,

DIZANJ ERGONOMETRIC, QE I PERSHTATET DORES TUAJ, I SIGURT DHE KOMODE NE DORE

Cmimi real Lek 4,300 Oferte Lek 3,300 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte te REJA 2
Shitur
Dron Quadcopter E58L Me Ndricues
rc
Oferte Lek 5,400 Cmimi real Lek 8,200 Ulje 34%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Dron Quadcopter FIMI X8 SE 2022 V2
fimi
Oferte Lek 67,900 Cmimi real Lek 80,000 Ulje 15%
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Moxom Per Laptop, Tablet
moxom
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 24%