Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse

Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse
Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse
Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse
Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse
Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse
Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse
Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse
Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse
Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse
Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse
Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse

Kuti Organizimi Të Prizës Për Tavolinën Si Mbështetëse

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,300 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI

EMRI: Kuti Organizimi

MARKA: ORICO

MATERIALI : ABS E FORTE

PERMASA : 310 x 160 x 137mm

PESHA : 497g

■KUTIA E MENAXHIMIT TË KABLLOVE ËSHTË NJË ZGJIDHJE E HIJSHME DHE PRAKTIKE PËR ORGANIZIMIN DHE FSHEHJEN E KABLLOVE. ËSHTË BËRË NGA MATERIALI ME CILËSI TË LARTË, DUKE SIGURUAR QËNDRUESHMËRI DHE NJË DIZAJN BASHKËKOHOR.

■DIZAJNI MIQËSOR PËR PËRDORUESIT, KUNDËR UJIT DHE PLUHURIT. KUTIA KA NJË SIPËRFAQE REZISTENTE NDAJ GËRVISHTJEVE, DUKE E BËRË TË LEHTË PASTRIMIN DHE MIRËMBAJTJEN.

■KUTIA E MENAXHIMIT TË KABLLOVE ËSHTË E PËRKRYER PËR NË SHTËPI, ZYRAT DHE HAPËSIRAT E PUNËS. RRIT ESTETIKËN, KRIJON NJË MJEDIS MË TË PASTËR DHE NJË TAVOLINË MË TË ORGANIZUAR. ËSHTË NJË AKSESOR I DOMOSDOSHËM PËR AMBIENTET MODERNE.

■ KAPACITET I MADH RUAJTËS DERI NË 31 CM NË GJATËSI, I CILI MUND TË PËRMBUSHË MADHËSINË E SHUMICËS SË KORDONËVE ZGJATUES ME 6 FOLE

■ LARTËSIA ARRIN 13.7CM, E CILA MUND TË PËRMBUSHË MË SHUMË SE 90% TË MADHËSIVE TË PRIZËS

■ ME FUNKSIONIN E MBAJTËSIT TË TELEFONIT CELULAR

■ KATËR ANËT DHE MBULESA E KUTISË JANË TË PAJISURA ME VRIMA DALJEJE TUBASH ME SHUMË MADHËSI, TË CILAT MUND TË PLOTËSOJNË NEVOJAT E MATERIALEVE TË NDRYSHME TELI

■ DIZAJN I ZBRAZËT NË FUND PËR TË RUAJTUR EFIKASITETIN MË TË MIRË TË SHPËRNDARJES SË NXEHTËSISË

■ MBULESA E SIPËRME ËSHTË PROJEKTUAR ME NJË BRAZDË NË PANELIN E PASMË DHE NJË PRIZË KABLLOJE, E CILA MUND TË PËRDORET SI MBAJTËSE TABLETASH/TELEFONËSH CELULARË

■ MBULESA E SIPËRME ËSHTË PROJEKTUAR ME VIJA, TË CILAT MUND TË MBAJNË SENDE TË VOGLA

■ ESHTE PERBERE NGA MATERIALI IZOLUES ABS, I CILI ËSHTË REZISTENT NDAJ NXEHTËSISË DHE REZISTENT NDAJ FLAKËS, I FORTË DHE KUNDËR STAMPIMIT

■ ME SHTRESE SILIKONI KUNDER RRESHQITJES NE BAZEN E KUTISE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Produkte te reja
Oferte
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
baseus
Oferte Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 31%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus Auto Clamping
baseus
Oferte Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Vakum Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,900 Ulje 32%