Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kuti Organizimi për Tavolinën

Kuti Organizimi për Tavolinën X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kuti Organizimi për Tavolinën

Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën
Kuti Organizimi për Tavolinën

Kuti Organizimi për Tavolinën

PERSHKRIMI

EMRI: Kuti Organizimi

MARKA: ORICO

MATERIALI : PS

PERMASA : 272 x 100 x 60 mm

PESHA : 278g

Kutia e menaxhimit të kabllove është një zgjidhje e hijshme dhe praktike për organizimin dhe fshehjen e kabllove. Është bërë nga materiali me cilësi të lartë, duke siguruar qëndrueshmëri dhe një dizajn bashkëkohor.

Kjo kuti kabllosh ka shumë ndarje për ruajtjen e rregullt të kabllove. Mund të mbajë kabllot e karikimit, karta memorie, usb,kufje, adaptorë karikimi etj.

Dizajni miqësor për përdoruesit, kundër ujit dhe pluhurit. Kutia ka një sipërfaqe rezistente ndaj gërvishtjeve, duke e bërë të lehtë pastrimin dhe mirëmbajtjen.

Kutia e menaxhimit të kabllove është e përkryer për në shtëpi, zyrat dhe hapësirat e punës. Rrit estetikën, krijon një mjedis më të pastër dhe një tavolinë më të organizuar. Është një aksesor i domosdoshëm për ambientet moderne.

Mund të vendosen qëndrueshëm disa kuti njëra mbi tjetrën duke kursyer kështu hapësirën në tavolinë.

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,400 Ulje 44%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%