Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride

Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride

Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride
Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride
Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride
Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride
Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride
Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride
Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride
Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride
Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride
Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride
Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride

Kufje UGREEN HiTune Max5 hibride

Emri: Kufje me Bluetooth

Marka: UGreen

Versioni i Bluetooth-it: V5.0

Distanca e transmetimit: 10m

Ngjyra: E Bardhe

Materiali: ABS + PC + Metal

Frekuenca e përgjigjes: 20 - 20000Hz

Kapaciteti i baterisë: 600mAh

Pesha: 246g

Lidhje: Me Bluetooth

Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 90 orë pa ANC të aktivizuar.
Deri në 55 orë me ANC të aktivizuar.
Karikimi i shpejtë 10 minuta siguron 5 orë kohë riprodhimi.
Ngarkimi USB-C përdor një portë standarde USB-C për karikim të përshtatshëm.

Veçori:

 • Bateria me kapacitet të lartë që mundëson dëgjim për një kohë super të gjatë.

 • Teknologjia e anullimit aktiv të zhurmës ju bën të përqendruar në bisedë, muzikë apo video.

 • Ofron zë të qartë edhe në volum të lartë. Bassi përgjigjet me përpiqësi.

 • Mikrofoni i integruar siguron telefonata të qarta edhe në ambiente të zhurmshme.

 • Veshore të buta dhe zgjatues sipas madhësisë së kokës ju ofrojnë rehati edhe pas një përdorimi të gjatë.

 • Transmetim i shpejtë dhe i qëndrueshëm me paisjet me Bluetooth.

 • Dizajn me rrotullim dhe palosje zë pak vend dhe lehtëson mbajtjen me vete.

 • Butona kontrolli në trupin e kufjes për telefonatën, muzikën dhe volumin.

Cmimi real Lek 7,900 Oferte Lek 6,000 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%