Kufje Teke Me Bluetooth Xo

Kufje Teke Me Bluetooth Xo
Kufje Teke Me Bluetooth Xo
Kufje Teke Me Bluetooth Xo
Kufje Teke Me Bluetooth Xo
Kufje Teke Me Bluetooth Xo
Kufje Teke Me Bluetooth Xo
Kufje Teke Me Bluetooth Xo

Kufje Teke Me Bluetooth Xo

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,700 Ulje 26%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE TEKE ME BLUETOOTH

MARKA : XO

VERSIONI I BLUEOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT :  DERI NE 10m

MIKROFON : PO

PESHA : 12g

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 150mAH

PERMASAT : 75 x 45 x 20mm

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE BISEDE OSE MUZIKE RRETH 12 ORE / NE STANDBY 100 ORE

VECORI : DIZENJIM UNIK DHE PRAKTIK, E HARRONI FARE QE KENI VENDOSUR NJE KUFJE,

TEKNOLOGJIA CVC 6.0 PER ANULLIMIN E ZHURMAVE PER TELEFONATA TE QARTA PA INTERFERENCEN E ZERAVE RRETHUES,

ÇIP BLUETOOTH-I I AVANCUAR MUNDESON CILESI MAKSIMALE TE ZERIT DHE TRANSMETIM TE STABILIZUAR TE TIJ,

SIGURON TELEFONATE TE QETE DHE TE IZOLUAR,

ZE TE QARTE E TE PASTER HI-FI,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE DHE TE LEHTE,

VESHORE ME DIZENJIM TE VECANTE E TESTUAR KLINIKISHT MUNDESON MBAJTJEN E KUFJES PER NJE KOHE TE GJATE PA E DEMTUAR VESHIN,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje