Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO

Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO

Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO
Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO

Kufje Teke Me Bluetooth Dhe Kapese XO

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : XO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

PERMASAT : 56 x 26 x 19mm

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KONTROLL VOLUMI : PO

NDJESHMERIA : 90±3dB

MIKROFON : PO

BATERIA : 140mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 20 MINUTA, NE BISEDE RRETH 20 ORE, STANDBY RRETH 180 DITE

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10M

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE, SHUME I LEHTE, I DURUESHEM DHE I REHATSHEM,

VESHORE SILIKONI E BUTE,

DIZENJIM ELEGANT,

KAPACITET I LARTE I BATERISE,

ANULLIM AUTOMATIK ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL,

EKRAN DIGJITAL I NIVELIT TE BATERISE

TJETER : BUTONA KONTROLLI TE INTEGRUAR PER NDERRIM MIDIS PAISJEVE,TELEFONATES, MUZIKES DHE VOLUMIT

SINJAL I STABILIZUAR DHE LIDHJE E PANDERPRERE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE ME BLUETOOTH,

DIZENJIM QE PERSHTATET ME KANALIN E VESHIT NUK BIE GJATE ASNJE AKTIVITETI TJETER FIZIK

Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,300 Ulje 43%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%