Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones

Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones

Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones
Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones

Kufje Premium Me Bluetooth Baseus H2 Bowie Heaphones

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI : METAL + ABS + PC

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 300mAh

LIDHJE : ME BLUETOOTH

KOHA : NE KARIKIM 1 ORE / NE PERDORIM 33 ORE ( VOLUM 70% PA ANC ) OSE 27 ORE ( VOLUM 70% ME ANC )

VECORI : BATERIA ME KAPACITET TE LARTE QE MUNDESON DEGJIM PER NJE KOHE SUPER TE GJATE,

TEKNOLOGJIA E ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMES JU BEN TE PERQENDRUAR NE BISEDE, MUZIKE APO VIDEO,

OFRON ZE TE QARTE EDHE NE VOLUM TE LARTE,

BASSI PERGJIGJET ME PERPIKMERI,

SISTEM I INTEGRUAR ME 4 MIKROFONA SIGURON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

VESHORE TE BUTA DHE ZGJATUES SIPAS MADHESISE SE KOKES JU OFROJNE REHATI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

TRANSMETIM I SHPEJTE DHE I QENDRUESHEM ME PAISJET ME BLUETOOTH,

DIZENJIM ME RROTULLIM DHE PALOSJE ZE PAK VEND DHE LEHTESON MBAJTJEN ME VETE

BUTONA KONTROLLI NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE VOLUMIN

APLIKACION I DEDIKUAR PER KONTROLL NGA TELEFONI

SENSOR NDIJIMI NESE KUFJET JANE TE VENDOSUR APO JO DUKE BERE PAUZE AUTOMATIKE NESE I HIQNI KUFJET 


Cmimi real Lek 12,500 Oferte Lek 9,900 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%