Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA

Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA

Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA
Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA

Kufje Cift Me Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro Cilesia AAA

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: KUFJE CIFT ME BLUETOOTH

MARKA : SAMSUNG

MODELI: GALAXY BUDS PRO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT: 10m

PERMASAT E NJE KUFJE : 20.5 x 19.5 x 20.8mm

PESHA E NJE KUFJE : 6.3g

PERMASAT E MBAJTESES : 50.0 x 50.2 x 27.8mm

PESHA E MBAJTESES : 44.9g

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ): DERI NË 5 ORË KOHË DËGJIMI ( ANC ON ) DHE DERI NE 8 ORE ( ANC OFF ), DERI NË 4 ORË KOHË BISEDE ( ANC ON ) DHE DERI NE 5 ORE ( ANC OFF )

KOHA PER KUFJET ( ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ): DERI NË 18 ORË KOHË DËGJIMI ( ANC ON ) DHE DERI NE 28 ORE ( ANC OFF ), DERI NË 14.5 ORË KOHË BISEDE ( ANC ON ) DHE DERI NE 17.5 ORE ( ANC OFF )

KOHA PER KARIKIMIN E SHPEJTE ( KARIKIM ME KABELL OSE WIRELESS ) : 3 MINUTA NE KARIKIM - 30 MINUTA KOHE DEGJIMI
5 MINUTA NE KARIKIM - 60 MINUTA KOHE DEGJIMI
10 MINUTA NE KARIKIM - 85 MINUTA KOHE DEGJIMI

VECORI: CILESIA E PARE DIREKT PAS ORIGJINALIT, POTHUAJSE PA ASNJE NDRYSHIM,

SAMSUNG GALAXY BUDS PRO ME MBAJTESE KARIKIMI BASHKE ME KABELLIN PER KARIKIM TYPE-C NE TYPE-C, VESHORE GOMINE ME PERMASA TE NDRYSHME DHE MANUALE,

CIPI I PERDITESUAR BCM 43015 I PROJEKTUAR NGA ME KUJDES PER TE OFRUAR NJË DEGJIM E KOHE REALE ME VONESE AUDIO JASHTËZAKONISHT TË ULËT

LIDHJE SHUME PRAKTIKE, THJESHT ME NJE PREKJE, SI PER PAJISJET ANDROID DHE IOS, KESHTU QE CDO INDIVID MUND T'I SHIJOJE KUFJET,

KUFJE JASHTËZAKONISHT TË LEHTA DHE PRAKTIKE, QE MUNDESOJNE ANULLIMIN AKTIV TE ZHURMAVE FALE ANC,

ANC GJITHASHTU LEJOJN QË ZËRI I JASHTËM TË HYJË, DUKE JU LEJUAR TE DËGJONI DHE TË LIDHENI ME LEHTE ME AMBIENTIN PERRETH JUSH,

CILESI AUDIO SUPERIORE 360° PER T'JU PERFSHIRE PLOTESISHT NE MATERIALIN QE JENI DUKE NDJEKUR FALE TEKNOLOGJISE NGA DOLBY,

KJO TEKNOLOGJI FALE SENSORIT INTELIGJENT TE GJURMIMIT TË LËVIZJES, PËRCAKTON DREJTIMIN E ZËRIT TEKSA JU LËVIZNI KOKËN, DUKE JU MUNDËSUAR NJË NDJESI TË FUQISHME TË REALIZMIT NË PËRVOJËN TUAJ TË DËGJIMIT, PRANDAJ BEJENI CDO MATERIAL SA ME TE GJALLE,

SAMSUNG GALAXY BUDS PRO VIJNE ME MASA TE PERDITESUARA KUNDER HUMBJES, THJESHT HAPNI APLIKACIONIN SMARTTHINGS NE PAJISJEN TUAJ SAMSUNG DHE GALAXY BUDS PRO DO TE LESHOJNE ZHURME PER T'JU INFORMUAR MBI VENDNDODHJEN E TYRE; DHE NESE JENI OFFLINE, JU PARAQITET VENDI I FUNDIT SE KU ISHIN KUFJET NE MOMENTIN QE CDOGJE ISHTE ONLINE, FANTASTIKE APO JO?

FUNKSIONI AUTOSWITCH JU MUNDESON TE NDERRONI LEHTE PAJISJET ME TE CILAT KUFJET GALAXY BUDS PRO JANE LIDHUR, PASI PO, MUND TE LIDHEN ME SHUME SE ME NJE PAJISJE,

POR E NJEJTA GJE MUND TE THUHET NE RASTIN E KUNDERT KU JU MUND TE LIDHNI DY PALE KUFJE GALAXY BUDS PRO ME NJE PAJISJE TE VETME, PERFEKTE PER JU DHE PER SHOQERUESIN TUAJ,

TE DISPONUESHME NE TRE NGJYRA FANTASTIKE: E ZEZE, ARGJEND DHE VIOLETE KETO KUFJE JANE PO AQ TE BUKURA SA DHE CILESIA E AUDIOS QE ATO LESHOJNE,

TE PAJISURA ME STANDARDIN IPX7 KUNDER UJIT DHE DJERSES JENI GATI PER CDO SFIDE QE MUND T'JU PARASHTROHET GJATE DITES,

FALE TRE MADHESI VESHORESH TE BUTA GOMINE, GALAXY BUDS PRO PERSHTATEN UNIVERSALISHT ME CDO INDIVID, DUKE JU DHENE KESHTU REHATI MAKSIMALE KUDO DHE KURDO,

SENSORE INTELIGJENT QE NDJEN NESE KUFJET JANE APO JO TE VENDOSUR NE VESH, SAPO HIQEN NGA VESHI BEJNE PAUSE,

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT DUKE PERDORUR KABELLIN E PERFSHIRE TYPE-C NE TYPE-C OSE ME ANE TE NJE KARIKUESI WIRELESS.

COLOR
Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 47%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%