Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta

Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta
Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta

Konvertues Energjie 500W Baseus Me 4 Porta

Cmimi real Lek 20,000 Oferte Lek 15,900 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KONVERTUES ENERGJIE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE ME KAPESET OSE NGA PORTA E CIGARES : 12V - 60A

DALJE AC : 200V / 240V, 50Hz ( 500W MAX )

DALJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 2.77A / 12V - 2.5A

PERMASA : 201 x 90 x 46.5 mm

PESHA : 600g

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : PAJISJE FANTASTIKE MULTIFUNKSIONALE,

KONVERTUES ENERGJIE NGA MAKINA NE ENERGJI TE PASTER PER PAJISJET TUAJA,

DY MENYRA LIDHJE, ME ANE TE KAPESEVE TEK POLET E BATERISE OSE ME ANE TE PORTES SE CIGARES,

SHUME MUNDESI ZGJEDHJE PER PORTAT, DY PRIZA PER LIDHJE DIREKTE, NJE PORTE USB DHE NJE PORTE TYPE-C,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURT PER JU DHE PER PAJISJET TUAJA,

PERFORMACE E LARTE, PAMJE MAHNITESE MODERNE,

PERMASE E VOGEL ME FUNKSION TEPER TE VYER PER MOMENTE EMERGJENTE, E KENI GJITHMONE ME VETE SA HERE QE JU DUHET PA JU ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET ME SHUMICEN E AUTOMJETEVE DHE PAJISJEVE TE TJERA ELEKTRONIKE,

PANELI DIGJITAL LED JU TREGON VOLTAZHIN NE VAZHDIM ME NJE SHIKIM TE SHPEJTE,

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%