Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus

Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus

Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus
Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus

Karikues I Shpejte Makine Me Dizenjim Te Vecante Dhe Mp3 Me Bluetooth Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

HYRJE : DC 12V - 24V

DALJE : 3.1A MAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5

FREKUENCA E TRANSMETIMIT : 87.5 - 99.9MHZ

DISTANCA E VALEVE FM : 5m

DISTANCA E TRANSMETIMIT BLUETOOTH : 10m

PORTA : 2 x USB

PERMASA : 88.2mm x 20.6mm

PESHA : 32.6g

VECORI : DIZENJIM I VECANTE VERTIKAL,

PERZGJIDH TI SE CFARE DO TE DEGJOSH NGA VALET E RADIOS APO NGA PORTAT USB,

BUTON KONTROLLI PER MUZIKEN DHE TELEFONATAT,

MIKROFON HIGH-DEFINITION,

MUNDESI LIDHJEJE ME DY PAISJE NJEHOHESISHT,

NAVIGIM ME ZE TE LARTE,

EKRAN DIGJITAL PER TREGIMIN E GJENDJES SE BATERISE SE MAKINES DHE FREKUENCES,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

INDIKATOR LED PER TE DALLUR GJATE NATES,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

COLOR
Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 2,300 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%