Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar

Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar

Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar
Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar

Kamera Trupi FHD Multifunksionale e Rrotullueshme 180° dhe Mikrofon të Integruar

Funksionimi me një buton: Regjistroni me lehtësi audio dhe bëni fotografi me një buton të vetëm, duke ofruar thjeshtësi dhe komoditet.

Dizajni portativ i kapëses së pasme: Kapëse kompakte e pasme ju lejon të mbani kamerën në xhep, duke ju mundësuar të bëni fotografi kudo dhe në çdo kohë.

Lente me rrotullim 180 gradë: Lentja mund të rrotullohet në kënde të ndryshme brenda 180 gradë, duke siguruar fleksibilitet në kapjen e pamjeve. E pajisur me një sensor imazhi me definicion të lartë, katër drita mbushëse dhe një hapje të madhe, siguron definicion të shkëlqyer dhe cilësi të pasuruar të imazhit.

Ndërlidhja WiFi: Kamera përmban një pikë të integruar WiFi, e cila lejon lidhjen e drejtpërdrejtë me aplikacionin celular për riprodhimin e videos në kohë reale.

Filtrim profesional i zhurmës: Mikrofoni i avancuar për reduktimin e zhurmës eliminon zhurmën e ambientit, duke rezultuar në tingull cilësor dhe të qartë.

Specifikimet:

Materiali: Plastike
Pesha: Përafërsisht 187 g (6.6 oz)
Rezolucioni: 1920 x 1080p, 25 FPS
Formati i videos: MOV
Formati i regjistrimit audio: WAV
Rezolucioni i fotografisë: 4608 x 3456 px
Formati i figurës: JPG
Modaliteti i ruajtjes: Mbështet kartën Micro SD deri në 256 GB (nuk përfshihet)
Lloji i portës: Type-C
Koha e punës: Deri në 290 minuta
Lloji i baterisë: Bateri litiumi polimer me kapacitet të lartë, kapacitet 1400 mAh (i integruar)

Karakteristikat e produktit:

Mbrojtëse plastike e qëndrueshme me dizajn kundër rënies

Regjistrim me një prekje

4 drita infra të kuqe

Regjistrim dhe karikim i njëkohshëm

Regjistrimi i vazhdueshëm (loop)

Rezolucion HD 1080P/720P

I përshtatshëm për regjistrimin e drejtimit të makinës, aktivitetet sportive dhe qëllime të zbatimit të ligjit

Mbështet kartat TF nga 8 GB në 128 GB

Koka e kamerës rrotulluese 180 gradë me kënd të gjerë 150 gradë

Kapëse e fortë magnetike e pasme

Kohë e gjatë regjistrimi pas karikimit të plotë

WiFi për lidhje në distanca të shkurtra (deri në 10 m)

Jetë e gjatë e baterisë: Përafërsisht 290 minuta regjistrim video të vazhdueshme (1080P 30 fps)

Regjistrim i padukshëm dhe i heshtur

Përputhshmëria e softuerit të riprodhimit: QQPlayer/Kmplayer/VLCmedia

Bërja e fotografive gjatë regjistrimit

Aftësia e zbulimit të lëvizjes

Ngjyra: E zezë

Mikrofon i integruar

Rrotullimi i imazhit: Po

Temperatura e punës: -5 deri në 45 gradë Celsius

 

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 5,300 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp