Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K

Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K

Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K
Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K

Kamera Sportive Super Kompakte Multifunksionale Kundër Ujit me Rezolucion 4K

Përshkrimi

Kamera e veprimit SJCAM C100plus: Regjistroni momente mahnitëse me videon e saj me rezolucion të lartë 4K 30 fps dhe imazhet 15 MP. Është i lehtë, i lëvizshëm dhe i projektuar për aventura.

Komandim me wireless: Përdorni aplikacionin "SJCAM ZONE" në telefonin tuaj për të rregulluar me lehtësi cilësimet dhe për të kontrolluar kamerën. Nuk ka nevojë për një ekran, thjesht lidheni përmes Wi-Fi.

Kundër ujit dhe përmasë e vogël: Merrni C100plus nën ujë me siguri duke përdorur kutinë e përfshirë të papërshkueshme nga uji. Mundëson zhytje deri në 30 m, duke ju lejuar të eksploroni thellësitë. Kamera mund të lidhet gjithashtu me helmeta, biçikleta ose çanta shpine duke përdorur opsionet e montimit të gjithanshëm.

Bateri jetëgjatë: Bateria e integruar ofron seanca të gjata regjistrimi, duke siguruar afërsisht 90 minuta përdorim të vazhdueshëm në modalitetin 4K 30 fps dhe deri në 2 orë në modalitetin 1080P.

Kompleti i plotë i aksesorëve: Paketa përfshin aksesorë thelbësorë si kutia e papërshkueshme nga uji, kapësja e pasme, montimi i kornizës, kablloja USB dhe më shumë. Gjithçka që ju nevojitet për aventurat tuaja të mbushura me aksion.

Kompakte dhe e qëndrueshme: Me përmasa 50 x 50 x 28 cm dhe një peshë prej vetëm 40 g, SJCAM C100plus mbahet me vete pa ju munduar. Mund të futet lehtësisht në xhepin ose çantën tuaj, gati për të kapur përvojat tuaja në lëvizje.

Lidhje e besueshme : Kamera mbështet një lidhje të qëndrueshme Wi-Fi 2,4 GHz, duke siguruar komandim në distancë pa probleme dhe transferim të qetë të të dhënave.

Rezolucioni superior: Me një rezolucion prej 2560 pikselësh, C100plus jep imazhe të mprehta dhe të detajuara, duke ruajtur çdo moment të çmuar.

Prodhuesi i besuar: SJCAM është i njohur për produktet e saj cilësore. C100plus mbështetet nga ekspertiza dhe mjeshtëria e SJCAM, duke siguruar performancë të besueshme dhe kënaqësi të klientit.
Cmimi real Lek 13,500 Oferte Lek 9,500 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp