Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA

KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA X
+
-
=

?
Porosit Tani

KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA

KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA
KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA

KAMERA SPORTIVE KUNDER UJIT PER AKSION 4K ULTRA HD EKEN H9R ACTION CAMERA

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA SPORTIVE PER AKSION 4K KUNDER UJIT

MARKA : EKEN

MODELI : H9R

REZOLUCIONI : Video: 1080P, Foto: 4032 x 3024

GJERESIA E KENDIT TE SHIKIMIT : 170°

EKRANI : 2 INÇ

KAPACITETI I BATERISE : 1050mAH

KOHA E KARIKIMIT : RRETH 2 ORE

FOKUZIMI : 4X ZMADHIM OPTIKAL

FORMATI I VIDEOS : MOV

FORMATI I FOTOS : JPG

REZOLUCIONI I FOTOS : 20M16M / 12M / 8M / 5M

REZULUCIONI I VIDEOS SIPAS SHPEJTESISE SE XHIRIMIT : 4K@25 FPS; 2.7K@30FPS; 1080P@60/30FPS; 720P@120FPS

PERMASA : 59.3 x 24.6 x 41.1 mm

PESHA : 58g ME GJITHE BATERI

VECORI : E PAJISUR ME KASA KUNDER UJIT IP68 QE ARRIN DERI NE 30m THELLESI

STABILIZATOR ELEKTRONIK IMAZHI ME 6 AKSE

MIKROFON I ME ANULLUESH ZHURMASH PER REGJISTRIM TE QARTE ZERI

TELEKOMANDE 2.4GHz PER KOMANDIM NE DISTANCE DERI NE 10m

KAPACITETI I LARTE I BATERISE BEN TE MUNDUR REGJISTRIM TE VAZHDUESHEM DERI NE 200 MINUTA

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE, E LEHTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO

FUNKSION WIFI PER TE BERE SHPERNDARJE NE KOHE REALE TE VIDEOS APO FOTOS NEPERMJET APLIKACIONIT EZ iCAM PER iOS DHE ANDROID

KEND I GJERE FOTOGRAFIMI PREJ 170°

FOLEJA E KARTES MIKRO TF PRANON KAPACITET DERI NE 32GB

AKSESORE SHTESE PER TA FIKSUAR KAMEREN SIPAS NEVOJES 

Cmimi real Lek 9,000 Oferte Lek 6,500 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp