Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera Sportive GoPro Hero 9

Kamera Sportive GoPro Hero 9 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera Sportive GoPro Hero 9

Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9
Kamera Sportive GoPro Hero 9

Kamera Sportive GoPro Hero 9

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA SPORTIVE HERO 9

MARKA : GOPRO

REZOLUCIONI I VIDEOS :

 • 5K - 5120 x 2880 ( 24 / 25 / 30 FPS )
 • 5K - 4096 x 3072 24 / 25 / 30 FPS )
 • 4K - 3840 x 2160 24 / 25 / 30 / 50 / 60 FPS )
 • 2.7K - 2704 x 2028 50 / 60 FPS )
 • 2.7K - 2704 x 1520 50 / 60 / 100 / 120 FPS )
 • 1440P - 1920 x 1440 24 / 25 / 30 / 50 / 60 / 100 / 120 FPS )
 • 1080P - 1920 x 1080 24 / 25 / 30 / 50 / 60 / 100 / 120 / 200 / 240 FPS )

REZOLUCIONI I FOTOS : 20MP

EKRANI KRYESOR : 2.27 INÇ LCD ME TOUCH

KAPACITETI I BATERISE : 1720mAH

KOHA E KARIKIMIT : RRETH 2 ORE

PERMASA : 71 x 55 x 33.6mm

PESHA : 158g

VECORI :

 • MONTIM I INTEGRUAR ME GISHTEZA TE PALOSSHEM
 • SUPORT PER AKSESORE HERO MODS
 • STABILIZIMI I VIDEOS HYPERSMOOTH 3.0
 • VIDEO TIMEWARP 3.0
 • SUPERPHOTO + HDR I PERMIRESUAR
 • VIDEO E KALIMIT TE NATES
 • LENTE DIXHITALE ( SUPERVIEW, E GJERE, LINEAR + NIVELIM I HORIZONTIT, LINEAR, I NGUSHTE )
 • TRANSMETIM VIDEO E DREJTPERDREJTE NE 1080P
 • MODALITET SI WEBCAM
 • OPSIONE TE FUQISHME ( HINDSIGHT, LIVEBURST, REGJISTRIM I PLANIFIKUAR, REGJISTRIMI ME KOHEZGJATJE )
 • KONTROLL ME ZE
 • RAW NE TE GJITHA MENYRAT E FOTOGRAFISE
 • PARACAKTIME + SHKURTORET NE EKRAN
 • EKRAN INTUITIV ME PREKJE
 • ZMADHIM ME PREKJE
 • MODALITET PORTRET
 • KOHEMATESI I FOTOGRAFISE
 • I FORTE + I PAPERSHKUESHEM NGA UJI DERI NE 10m
 • NGADALESIM VIDEO 8X
 • SHPEJTESIA TRANSMETIMI 100 MBPS
 • NJOHJE INTELIGJENTE E FYTYRES, BUZEQESHJES, PERPELITJES SE SYVE
 • KONTROLLI I PLOTE I KUSHTEVE TE NDRICIMIT
 • ÇIP I PERMIRSUAR GP1
 • PROTUNE
 • BATERI E RIKARIKUESHME ( 1720mAh LITIUM-JON)
Cmimi real Lek 41,000 Oferte Lek 24,900 Ulje 39%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte te REJA 2
Shitur
Dron Quadcopter E58L Me Ndricues
rc
Oferte Lek 5,400 Cmimi real Lek 8,200 Ulje 34%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Dron Quadcopter FIMI X8 SE 2022 V2
fimi
Oferte Lek 67,900 Cmimi real Lek 80,000 Ulje 15%
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Moxom Per Laptop, Tablet
moxom
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 24%