Kamera Sportive GoPro Hero 11

Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11
Kamera Sportive GoPro Hero 11

Kamera Sportive GoPro Hero 11

Cmimi real Lek 75,000 Oferte Lek 54,000 Ulje 28%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA SPORTIVE HERO 11

MARKA : GOPRO

REZOLUCIONI I VIDEOS :

 • 5.3K - 5312 x 4646 ( 24 / 25 / 30 FPS )
 • 5.3K - 5312 x 3984 ( 24 / 25 / 30 FPS )
 • 5.3K - 5312 x 2988 ( 24 / 25 / 30 / 50 / 60 FPS )
 • 5K - 5120 x 3840 24 / 25 / 30 FPS )
 • 4.3K - 4000 x 3000 ( 24 / 25 / 30 / 50 / 60 FPS )
 • 4K - 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 50 / 60 / 100 / 120 FPS )
 • 2.9K - 2704 x 2028 ( 50 / 60 / 100 / 120 FPS )
 • 2.7K - 2704 x 1520 50 / 60 / 100 / 120 FPS )
 • 1440P - 1920 x 1440 ( 50 / 60 / 100 / 120 / 200 / 240 FPS )
 • 1080P - 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 50 / 60 / 100 / 120 / 200 / 240 FPS )

REZOLUCIONI I FOTOS : 27MP

EKRANI KRYESOR : 2.27 INÇ LCD ME PREKJE

EKRANI PERPARA : 1.4 INÇ LCD

KAPACITETI I BATERISE : 1720mAH

KOHA E KARIKIMIT : RRETH 3 ORE

PERMASA : 71.8 x 50.8 x 33.6mm

PESHA : 154g

VECORI :

 • MONTIM I INTEGRUAR ME GISHTEZA TE PALOSSHEM
 • SUPORT PER AKSESORE HERO MODS
 • STABILIZIMI I VIDEOS HYPERSMOOTH 5.0
 • VIDEO TIMEWARP 3.0
 • SUPERPHOTO + HDR I PERMIRESUAR
 • VIDEO E KALIMIT TE NATES
 • LENTE DIXHITALE ( SUPERVIEW, E GJERE, LINEAR + NIVELIM I HORIZONTIT, LINEAR, I NGUSHTE )
 • TRANSMETIM VIDEO E DREJTPERDREJTE NE 1080P
 • MODALITET SI WEBCAM
 • OPSIONE TE FUQISHME ( HINDSIGHT, LIVEBURST, REGJISTRIM I PLANIFIKUAR, REGJISTRIMI ME KOHEZGJATJE )
 • KONTROLL ME ZE
 • RAW NE TE GJITHA MENYRAT E FOTOGRAFISE
 • PARACAKTIME + SHKURTORET NE EKRAN
 • EKRAN INTUITIV ME PREKJE
 • ZMADHIM ME PREKJE
 • MODALITET PORTRET
 • KOHEMATESI I FOTOGRAFISE
 • I FORTE + I PAPERSHKUESHEM NGA UJI DERI NE 10m
 • NGADALESIM VIDEO 8X
 • SHPEJTESIA TRANSMETIMI 120 MBPS
 • NJOHJE INTELIGJENTE E FYTYRES, BUZEQESHJES, PERPELITJES SE SYVE
 • KONTROLLI I PLOTE I KUSHTEVE TE NDRICIMIT
 • ÇIP I PERMIRSUAR GP2
 • PROTUNE
 • BATERI E RIKARIKUESHME ( 1720mAh LITIUM-JON)

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Produkte te reja
Oferte
Makine Loder Me Telekomande 4x4 Off-Road
heliway
Oferte Lek 6,800 Cmimi real Lek 9,000 Ulje 24%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Mini 2
dji
Oferte Lek 75,000 Cmimi real Lek 99,000 Ulje 24%
Oferte
Kamera Sportive GoPro Hero 9
gopro
Oferte Lek 47,000 Cmimi real Lek 55,000 Ulje 15%
Oferte
Adaptor Karikimi Baseus 18W Dhe MP3 Me Bluetooth
baseus
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,800 Ulje 29%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Mini 3 Pro Me Fly More Kit
dji
Oferte Lek 114,900 Cmimi real Lek 150,000 Ulje 23%