Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën

Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën

Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën
Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën

Kamera për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm, Sensor Temperature, Shikim Natën

Prezantimi ynë Video Baby Monitor, një pajisje e besueshme dhe miqësore për përdoruesit, e krijuar për t'ju ofruar paqe mendore dhe komoditet kur monitoroni fëmijën tuaj. Me funksionin e tij të thirrjes me dy drejtime, funksionimin e thjeshtë, veçoritë inteligjente dhe transportueshmërinë, ky monitor është një mjet thelbësor për çdo prind.

Karakteristikat kryesore:

- Thirrje me dy drejtime: Shijoni komunikim të qartë audio me fëmijën tuaj sikur të ishit në të njëjtën dhomë. Rehatoni dhe qetësoni fëmijën tuaj pa pasur nevojë të hyni fizikisht në dhomën e tyre.

- Funksionim i thjeshtë dhe i përshtatshëm: Funksionaliteti "Plug and play" siguron instalim të lehtë. Ekrani HD LCD ofron pamje të qartë të imazhit, duke ju lejuar të monitoroni fëmijën tuaj me qartësi.

- Funksionet inteligjente: Veçori të tilla si shikimi natën, luajtja e ninullave dhe kontrolli i kamerës përmes ekranit përmirësojnë përvojën e monitorimit. Ekrani i temperaturës ju mban të informuar për komoditetin e foshnjës tuaj dhe monitori mbështet leximet e Celsius dhe Fahrenheit.

- Ekrani në distancë i temperaturës së dhomës: Qëndroni të informuar për komoditetin dhe sigurinë e foshnjës tuaj duke monitoruar temperaturën e dhomës nga distanca. Funksioni i ninullës ndihmon për të qetësuar fëmijën tuaj për gjumë më të mirë.

- I përshtatshëm për t'u mbajtur: Madhësia kompakte e bën të lehtë për t'u bartur dhe përdorur kur udhëtoni ose vizitoni vende të tjera. Për më tepër, ne ofrojmë shërbim cilësor dhe ekipi ynë është në dispozicion për t'ju ndihmuar me çdo pyetje ose shqetësim.

Specifikimet:

- Video Baby Monitor: Ofron imazhe të qarta dhe funksione automatike të shikimit gjatë natës për të monitoruar fëmijën tuaj edhe në kushte me dritë të ulët.
- Komunikimi i dyanshëm: Rehatoni dhe komunikoni me fëmijën tuaj duke përdorur mikrofonin dhe altoparlantin e integruar.

- Ekrani i temperaturës së dhomës: Ju mban të informuar për temperaturën në dhomën e foshnjës gjatë gjithë ditës.

- Dritë nate e butë: Funksioni i butë i dritës së natës ju lejon të shihni fëmijën tuaj pa i shqetësuar gjumin.

- Ekran TFT-LCD 3,5 inç: Ekran me cilësi të lartë për imazhe dhe zë të qartë.

- Monitorimi i zmadhimit të imazhit: Funksioni i zmadhimit për monitorim më të afërt të fëmijës suaj.

- Vizioni i natës me rreze infra të kuqe: Tetë llamba të shikimit të natës sigurojnë shikueshmëri të qartë gjatë monitorimit natën.

- Pamje e bukur: Monitori ka një dizajn tërheqës dhe simpatik.

- Transmetimi 2.4 GHz: Nuk ka nevojë për tela, duke siguruar transmetim të sigurt dhe të besueshëm të të dhënave deri në një distancë maksimale prej 300m.

- Muzikë qetësuese për fëmijën: Luaj deri në tetë melodi qetësuese për të ndihmuar në qetësimin dhe rehatinë e fëmijës tuaj.

Përjetoni qetësine e mendjes dhe komoditet të madh me monitorin tonë për fëmijë. Me ekranin e tij të qartë të imazhit, komunikimin e dyanshëm, veçoritë inteligjente dhe transportueshmërinë, ky monitor siguron që ju të mund të monitoroni fëmijën tuaj me lehtësi dhe besim. Shijoni komoditetin e të diturit se fëmija juaj është i mirë dhe i sigurt.
Cmimi real Lek 10,000 Oferte Lek 8,500 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp