Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

KAMERA PER KOMPJUTER 2K WEBCAM

KAMERA PER KOMPJUTER 2K WEBCAM X
+
-
=

?
Porosit Tani

KAMERA PER KOMPJUTER 2K WEBCAM

KAMERA PER KOMPJUTER 2K WEBCAM
KAMERA PER KOMPJUTER 2K WEBCAM
KAMERA PER KOMPJUTER 2K WEBCAM
KAMERA PER KOMPJUTER 2K WEBCAM
KAMERA PER KOMPJUTER 2K WEBCAM

KAMERA PER KOMPJUTER 2K WEBCAM

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA PER KOMPJUTER OSE LAPTOP

REZOLUCIONI : 2K ( 2048 x 1080 )

VECORI : REZOLUCION I LARTE PER VIDEO TE PASTRA SI KRISTAL DERI NE 2K

PERMASA PRAKTIKE DHE PESHE E LEHTE PER CDO EKRAN

LIDHJE E SHPEJTE ME ANE TE KABELLIT USB

E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E KOMPJUTERAVE WINDOWS, MACOS, LINUX

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,400 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%