KAMERA PER KOMPJUTER 1080P WEBCAM

KAMERA PER KOMPJUTER 1080P WEBCAM
KAMERA PER KOMPJUTER 1080P WEBCAM
KAMERA PER KOMPJUTER 1080P WEBCAM
KAMERA PER KOMPJUTER 1080P WEBCAM
KAMERA PER KOMPJUTER 1080P WEBCAM

KAMERA PER KOMPJUTER 1080P WEBCAM

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 2,000 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA PER KOMPJUTER OSE LAPTOP

REZOLUCIONI : FULL HD ( 1920 x 1080 )

VECORI : REZOLUCION I LARTE PER VIDEO TE PASTRA SI KRISTAL DERI NE 2K

PERMASA PRAKTIKE DHE PESHE E LEHTE PER CDO EKRAN

LIDHJE E SHPEJTE ME ANE TE KABELLIT USB

E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E KOMPJUTERAVE WINDOWS, MACOS, LINUX

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%