Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike

Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike

Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike
Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike
Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike
Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike
Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike
Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike
Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike
Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike

Kamera B1 HD për Monitorimin e Fëmijës dhe Shtëpisë, Rreze IR për Shikim Natën, Trup Fleksibël, Ndjekje Automatike

Kamera B1 HD, një zgjidhje e gjithanshme dhe e besueshme e mbikëqyrjes së brendshme që kombinon veçoritë e përparuara me lidhjen e përshtatshme me valë. Pavarësisht nëse keni nevojë të monitoroni shtëpinë tuaj, të mbani një sy mbi fëmijën ose kafshët shtëpiake, ose të përmirësoni masat tuaja të sigurisë, kjo mini-kamerë ju ka siguruar.

Specifikimet:

- Rezolucioni: Shijoni imazhe të pastra kristal me një rezolucion me definicion të lartë prej 2560*1440 (4MP).

- Madhësia CMOS: Sensori CMOS 1/2,8 inç siguron kapjen e saktë dhe të detajuar të imazhit.

- Gjatësia fokale: Gjatësia fokale 3.6 mm ofron një fushë të gjerë shikimi për monitorim gjithëpërfshirës.

- IR-CUT dhe Ndricues IR: Përfitoni nga aftësitë e përmirësuara të shikimit natën me mbështetjen për IR-CUT dhe 2 copë LED IR 940 nm plus 1 copë LED IR 850 nm.

- Furnizimi me energji elektrike: Kamera funksionon me furnizim me energji DC5V për përdorim të përshtatshëm dhe të besueshëm.

- Ndërfaqja: Lidheni dhe konfiguroni me lehtësi kamerën me ndërfaqen MICRO USB.
- Temperatura e punës: Kamera funksionon në mënyrë të përsosur brenda një diapazoni të temperaturës nga -10℃ deri në 50℃.

- Metoda e instalimit: Zgjidhni midis instalimit në mur duke përdorur shtrëngimin ose ngritësin për opsionet fleksibël të konfigurimit.

- Paketimi: Paketa përfshin një përshtatës energjie, kamerë, manual dhe një paketë aksesorësh instalimi për lehtësinë tuaj.

Karakteristikat kryesore:

1. Vizioni i natës HD dhe zbulimi i lëvizjes: Përjetoni pamje të qarta edhe në kushte me ndricim të ulët dhe merrni sinjalizime kur zbulohet lëvizja në zonat e personalizueshme të alarmit.
2. Aftësi shtesë monitorimi: Përfitoni nga veçoritë si zbulimi i të qarit, riprodhimi i ninullës së muzikës dhe monitorimi i temperaturës dhe lagështisë për mbikëqyrje të përmirësuar.

3. Rregullimi i ndricimit të ambientit dhe konfigurimi i alarmit: Përshtatni cilësimet e kamerës me kushtet e ndricimit të ambientit dhe krijoni plane të personalizuara të alarmit.

4. Monitorimi në distancë: Qëndroni të lidhur dhe në kontroll me mbështetjen e aplikacionit celular iOS dhe Android, duke ju lejuar të monitoroni kamerën tuaj nga distanca.

5. Komunikimi zanor me dy drejtime: Komunikoni me ata pranë kamerës përmes veçorisë së integruar të zërit me dy drejtime.

6. Opsionet e ruajtjes: Zgjidhni midis përdorimit të një karte SD (deri në 128 GB) ose hapësirës ruajtëse në renë kompjuterike për ruajtje të përshtatshme dhe të sigurt të filmimit.

Parametrat kryesorë:

Përfitoni nga funksionaliteti i avancuar i një kamere IP me valë me një rezolucion prej 4 milion pikselësh.

Shijoni imazhe me cilësi të lartë me shpejtësi të ulët bit, falë mbështetjes për teknologjinë e kompresimit të videos H.264/H.265.

Kamera me fokus fiks HD 3,6 mm kap pamje të mprehta dhe të detajuara, ndërsa çelësi i filtrit të dyfishtë TR siguron paraqitje të saktë të ngjyrave.

Kamera siguron një distancë mbresëlënëse infra të kuqe prej 8-10 metrash për shikim të besueshëm gjatë natës.

Rivendosni lehtësisht kamerën me mbështetjen e një butoni të dedikuar të rivendosjes.

Lidheni kamerën me energji duke përdorur ndërfaqen Micro-USB.

Përshtatës i energjisë:
- Dalja: Përshtatësi i energjisë jep një dalje të qëndrueshme DC 5V.
- Ndërfaqja: Lidhni përshtatësin e energjisë me kamerën duke përdorur ndërfaqen Micro-USB.
- Certifikimi: Përshtatësi i energjisë është i certifikuar CE dhe ROHS për sigurimin e cilësisë.

Përmirësoni sigurinë dhe aftësitë tuaja të monitorimit me kamerën B1 HD. Imazhi i tij me rezolucion të lartë, veçoritë e përparuara dhe ndërfaqja miqësore për përdoruesit e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për nevoja të ndryshme mbikëqyrjeje. Investoni në paqe me këtë zgjidhje të besueshme dhe efikase të kamerës me valë.

Cmimi real Lek 8,000 Oferte Lek 7,000 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp