Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim

Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim

Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim
Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim

Kamera 4K Për Mbikëqyrje 24/7 Të Makinës Në Rrugë dhe Parkim

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMER KROSKOTI

MARKA : DASH CAM

MODELI : V53

GJERESIA E KENDIT TE SHIKIMIT : 170°

MEMORIE : KARTE MICRO USB DERI NE 128GB

VECORI : KAMERA ME KEND TE GJERE 170° PER REGJISTRIM FOTO DHE VIDEO PER RRUGEN

WIFI I INTEGRUAR PER KALIM DHE SHPERNDARJE TE FOTOVE DHE VIDEOVE SUPER THJESHTE

TRUP ME PAMJE DHE PERMASA ELEGANTE ULTRA I HOLLË,

EKRAN ME FUSHEPAMJE TE GJERE DHE BUTONA KONTROLLI INTUITIV PER PERDORIM TE LEHTE

ME GPS TE INTEGRUAR QE MUND TE SHIKONI VENDODHJEN E REGJISTRIMEVE

LENTE ME KËND TË GJERE DHE REZOLUCION TË LARTË,

ME KAPACITORE QE REZISTOJNE TEMPERATURA TE LARTA DERI NE 65°C

SENSORI G-SENSOR REGJISTRON AUTOMATIKISHT NE MOMENTIN KUR NDODH NDONJE PERPLASJE,

MBIKEQYRJE 24 ORESHE PER PARKIM, THJESHT NDIZNI FUNKSIONIN PARKING DHE KAMERA DO TE REGJISTROJE AUTOMATIKISHT NE MOMENTIN KUR NDIEN LEVIZJE AFER MAKINES,

SENSORE TE MREKULLUESHEM PER NATEN, MUND TE REGJISTRONI VIDEO APO FOTO SHUME CILESORE DHE NE ERRESIRE,

Cmimi real Lek 12,000 Oferte Lek 8,900 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%