Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature

Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature

Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature

Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 7 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature

Prezantimi i monitorit tonë 7 inç për fëmijën, një pajisje e besueshme dhe e mbushur me veçori, e krijuar për t'ju ofruar paqe mendore dhe komoditet kur monitoroni fëmijën tuaj. Me ekranin e tij të madh me rezolucion të lartë, zbulimin e temperaturës, komunikimin e dyanshëm, ekranin e ndarë dhe aplikimin e gjerë, ky monitor për fëmijë është i domosdoshëm për çdo prind.

Karakteristikat kryesore:

- Ekran i madh me rezolucion të lartë: Ekrani TFT 7 inç me rezolucion 1024 x 600 ofron një ekran të qartë dhe të detajuar, duke ju lejuar të shihni dhe dëgjoni çdo moment në kohë reale të fëmijës suaj.

- Zbulimi i temperaturës: Monitori zbulon automatikisht ndryshimet e temperaturës, duke ju mbajtur të informuar për temperaturën e brendshme. Gjithashtu ju paralajmëron kur temperatura tejkalon kufirin e caktuar, duke garantuar komoditetin dhe sigurinë e foshnjës suaj.

- Komunikimi në dy drejtime: Mikrofoni dhe altoparlanti i integruar i përmirësuar me ndjeshmëri të lartë ju mundësojnë të komunikoni drejtpërdrejt me fëmijën tuaj sa herë që ai ka nevojë për ju. Qëndroni të lidhur dhe jepni siguri nga kudo në shtëpinë tuaj.

- Ndarja e ekranit: Ky monitor mbështet deri në 4 kamera të shfaqura në të njëjtin ekran, duke e bërë të përshtatshëm për familjet me shumë fëmijë. (Shënim: Paketa përfshin një aparat fotografik. kamerat shtesë mund të blihen veçmas.)

- Aplikim i gjerë: I përshtatshëm për familjet me fëmijë, si dhe për individë të moshuar dhe pacientë me lëvizshmëri të kufizuar. Ky monitor ju lejon të kujdeseni për të dashurit tuaj duke pasur lirinë për të marrë pjesë në detyra të tjera.

- Alarm: Mundësi për të caktuar alarm në intervale të specifike për të ushqyer fëmijën.


Specifikimet:

- Karakteristikat: Marrës i shumëfishtë, Intercom, Alarmi për të qarat e foshnjës, Zbulimi i lëvizjes, Monitorimi i temperaturës, Ekran LCD, Portativ, Muzikë

- Madhësia e ekranit: 7 inç

- Lloji i ekranit: Ngjyra

- Lloji i lenteve: CMOS

- Lloji: Video dhe Audio

- Lloji i lidhjes: Wireless

- Infra të kuqe: Po

- Rezolucioni i videos: SD 720P

- Materiali: Plastike miqësore me mjedisin

- Distanca e shikimit të natës me rreze infra të kuqe: 5m

Përjetoni komoditetin dhe qetësinë shpirtërore të ofruar nga monitori ynë i bebeve 7 inç. Me ekranin e tij të madh me rezolucion të lartë, zbulimin e temperaturës, komunikimin e dyanshëm, shfaqjen e ekranit të ndarë dhe aplikimin e gjerë, ky monitor për fëmijë është krijuar për të përmbushur nevojat e prindërve modernë. Qëndroni të lidhur me fëmijën tuaj dhe shijoni sigurinë dhe mirëqenien e tij me këtë pajisje të besueshme dhe miqësore për përdoruesit.

Cmimi real Lek 13,500 Oferte Lek 10,000 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp