Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën

Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën

Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën
Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën

Kamera 360° për Monitorimin e Foshnjës, me Ekran 5 inç, Mikrofon të Integruar, Komunikim i Dyanshëm deri në 300m, Sensor Temperature, Pamje Natën

Prezantimi i monitorit të bebeve TFT LCD 5 inç SM650, shoqëruesi i përsosur për të garantuar sigurinë dhe mirëqenien e foshnjës tuaj. Me veçoritë e tij mbresëlënëse dhe performancën e besueshme, ky monitor për foshnjat është prodhuar për të ofruar paqe mendore për prindërit.

Karakteristikat kryesore:
1. Teknologjia e avancuar me valë 2,4 GHz siguron një lidhje të besueshme dhe të sigurt.

2. Veçoria e zgjimit inteligjent ECO/VOX zgjat kohën e gatishmërisë, duke optimizuar përdorimin e baterisë.

3. Monitorimi i temperaturës me alarme të temperaturës së lartë/të ulët, duke ruajtur një mjedis të rehatshëm për fëmijën tuaj.

4. Shijoni komunikimin pa vonesë të dyanshme me intercom.

5. Ninullat fikse të integruara për të qetësuar fëmijën tuaj për të fjetur pa mundim.

6. Funksioni i fuqishëm dhe i qëndrueshëm i shikimit të natës me infra të kuqe siguron shikueshmëri të qartë edhe në errësirë.

7. Monitorimi me kënd të gjerë ju lejon të rregulloni kamerën horizontalisht dhe vertikalisht për shikim optimal.

8. Rregulloni me lehtësi ndriçimin dhe volumin sipas preferencës tuaj.

9. Funksionaliteti lidh dhe luaj me një ndërfaqe të përshtatshme DC, duke eliminuar nevojën për lidhje të komplikuara WiFi ose shkarkime aplikacionesh.

10. Opsioni i zmadhimit katër herë për një vështrim më të afërt të aktiviteteve të fëmijës suaj.

11. Vendosni orët e alarmit të të ushqyerit në intervale prej 2, 4 ose 6 orësh për të mbajtur shënim orarin e ushqyerjes së foshnjës tuaj.

12. Gama e transmetimit në distanca të gjata deri në 300 m në kushte pa pengesa dhe 30 m në ambiente të mbyllura (në varësi të mjedisit).

13. Lidhni deri në katër kamera me një ekran njëkohësisht, duke siguruar monitorim gjithëpërfshirës.

14. Koha mbresëlënëse e gatishmërisë deri në 12 orë në modalitetin ECO dhe deri në 8 orë në modalitetin normal.

 

Specifikimet:
- Madhësia e ekranit: 5.0" Ekran TFT LCD
- Kapaciteti i baterisë: 2100 mAh
- Koha e punës: 8-12 orë
- Lloji i sensorit të imazhit: Sensori i imazhit me ngjyra CMOS 1/6,5".

Me monitorin e bebeve TFT LCD 5 inç SM650, mund të qëndroni të lidhur me të voglin tuaj ditë e natë, falë veçorive të tij të jashtëzakonshme si shikimi natën, audio me dy drejtime dhe një ekran të madh 5 inç. Përjetoni komoditetin dhe qetësinë e kërkuar mendore duke ditur që fëmija juaj është i sigurt dhe i shëndoshë. Porosisni tuajën sot!

 

Cmimi real Lek 12,000 Oferte Lek 9,200 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp