Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus

Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus

Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus
Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus

Kabell Zgjatues USB 3.0 Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ZGJATUES USB

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PVC

GJATESIA : 1.5m

SHPEJTESIA NE DALJE : 5V / 2.4A

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : KABELLI SHTESE USB3.0 E SERISE AIRJOY BASEUS OFRON NJE ZGJIDHJE PER PROBLEMET E LIDHJES USB NE NJE DISTANCE NGA KOMPJUTERI JUAJ,

ME NJE GJATESI PREJ 1.5 METER, KABELLI OFRON SHPEJTESI TRANSFERIMI TE TE DHENAVE DERI NE 5 GBPS, DUKE SIGURUAR TRANSFERIME ME TE SHPEJTA DHE ME TE LEHTA TE TE DHENAVE,

I PROJEKTUAR ME MATERIALE ANTIOKSIDUESE DHE REZISTENT, KABELLI MBRON PAJISJEN TUAJ DHE PERSHTATET NE ÇDO MJEDIS PUNE,

PERPUTHSHMERIA ME PAJISJET USB 2.0 LEJON PERDORIMIN ME PAJISJET ME TE VJETRA,

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,000 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%