Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Karikimi XO Type-C Ne Type-C 60W Me Koke Transparente

Kabell Karikimi XO Type-C Ne Type-C 60W Me Koke Transparente X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Karikimi XO Type-C Ne Type-C 60W Me Koke Transparente

Kabell Karikimi XO Type-C Ne Type-C 60W Me Koke Transparente
Kabell Karikimi XO Type-C Ne Type-C 60W Me Koke Transparente
Kabell Karikimi XO Type-C Ne Type-C 60W Me Koke Transparente

Kabell Karikimi XO Type-C Ne Type-C 60W Me Koke Transparente

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL KARIKIMI TYPE-C NE TYPE-C

MARKA : XO

GJATESIA : 1m

FUQIA: 60W

PERSHTATET ME : PAJISJET ME PORTE TYPE-C DHE TYPE-C

VECORI : PAMJE MODERNE TRANSPARENTE PLOT LUKS,

MATERIAL NEJLON I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,000 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga KABELL USB-C
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%
Oferte
Usb Kabell 4 Ne 1 Baseus I Lakueshem Fast Charge
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%
Oferte
Kabell Karikimi Usb 2m Ne Lightning / Micro Xo
xo
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Kabell Usb 2m Moxom Lightning / Micro / Type-c 2.4a
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 800 Ulje 13%