Kabell Karikimi Magnetik Type-c Per Laptop Lenovo 100w Baseus

Kabell Karikimi Magnetik Type-c Per Laptop Lenovo 100w Baseus
Kabell Karikimi Magnetik Type-c Per Laptop Lenovo 100w Baseus
Kabell Karikimi Magnetik Type-c Per Laptop Lenovo 100w Baseus
Kabell Karikimi Magnetik Type-c Per Laptop Lenovo 100w Baseus
Kabell Karikimi Magnetik Type-c Per Laptop Lenovo 100w Baseus
Kabell Karikimi Magnetik Type-c Per Laptop Lenovo 100w Baseus

Kabell Karikimi Magnetik Type-c Per Laptop Lenovo 100w Baseus

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,400 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL KARIKIMI PER LAPTOP

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 2m

MATERIALI : NEILON + ALIAZH ZINKU

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR, I DURUESHEM DHE DIZENJIM ELEGANT,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER THYERJES E PERTHYERJES,

ÇIP INTELIGJENT PER TE KARIKUAR DHE TRANSMETUAR TE DHENA NJEKOHESISHT DHE ME SHPEJTESI TE LARTE SI REZULTAT I TEKNOLOGJISE ME KARIKIM TE SHPEJTE,

KORDONI I VESHUR ME NEILON DHE ZINK SUPER CILESOR, TE DURUESHEM, ME ELASTICITET TE LARTE,

REZISTENCE NDAJ PERTHYERJES DHE NGATERRIMIT, ZJARRIT ETJ.

I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA PAJISJEN ME PORTE TYPE-C,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%