Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo

Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo

Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo

Jastik Multifunksional Memory Per Mesin Per Makine Dhe Kudo

PERSHKRIMI

EMRI : JASTIK KUNDER DHIMBJES

MARKA : BASEUS

MATERIALI : SFUNGJER MEMORY

PERMASA : 450 x 365 x 115mm 

NGJYRA : BLACK

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

JASTIKU I PERKRYER PER UDHETIMET ME MAKINE,

SUPORT I PLOTE PER MESIN,

NUK DO KENI ME DHIMBJE TE KOKES, MESIT APO QAFES,

ME MATERIAL MEMORY QE MERR FORMEN E TRUPIT TUAJ,

MUND TA PERDORNI KUDO DHE PER KEDO, SI PER RRITUAR ASHTU EDHE FEMIJE.

DIZENJIM I FORTE, I DURUESHEM DHE ERGONOMIK ME PELHURE QE NUK FORMON NXEHTESI OSE DJERSE

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,400 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%