Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake

Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake X
+
-
=

?
Porosit Tani

Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake

Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake
Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake
Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake
Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake
Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake
Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake
Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake
Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake

Hidratues Ajri & Aromatizues Si Flake

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PASTRUES AJRI DHE HIDRATUES SI FLAKE

MATERIALI : PC + ABS 

KAPACITETI I BATERISE : 650mAh

FUQIA NE HYRJE : 5V / 1A

FUQIA TOTAL : 10W

SASIA E AVULLIT : 30 - 45mL/ORE

KAPACITETI : 200ML

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

VECORI: RELAKSOHUNI, QETESOHUNI DHE SHIJONI JETEN ME SHPERNDARESIN TONE TE AROMES, I KRIJUAR NGA MATERIALI PP ME CILESI TE LARTE DHE QE PERMBAN NJE LAGESHTUES INTELIGJENT FLAKE LED PER NJE ATMOSFERE REALISTE FLAKE.

PERJETONI NJE EFEKT FLAKE ORIGJINALE ME SHPERNDARESIN TONE TE VAJIT ESENCIAL, I PERSOSUR PER AROMATERAPINE ME ULTRATINGUJ, I RREGULLUESHEM MIDIS FLAKEVE TE BUTA DHE TE FORTA DHE I PERMIRESUAR DUKE SHTUAR 3-5 PIKA VAJRA ESENCIALE PER LEHTESIMIN E LODHJES DHE NJE ATMOSFERE TE KENDSHME.

SHIJONI NJE FUNKSIONIM ULTRA TE HESHTUR NE 30DB PER NJE MJEDIS TE QETE, SE BASHKU ME NJE FUNKSION MBYLLJEJE AUTOMATIKE TE SHKAKTUAR NGA MUNGESA E UJIT, DUKE SIGURUAR SIGURI DHE BESUESHMERI NE KETE SHPERNDARES ZJARRI.

PERFITONI NGA DIZAJNI PORTATIV DHE I GJITHANSHEM I LAGESHTUESIT TONE TE DHOMES SE GJUMIT, I LEHTE PER T'U MBAJTUR, DUKE PERMIRESUAR CILESINE E AJRIT NE SHTEPI DHE I PERSHTATSHEM PER AMBIENTE TE NDRYSHME SI ZYRA NE SHTEPI, JOGA, PALESTER, DUKE E BERE ATE NJE DHURATE TE MREKULLUESHME PER MIQTE DHE FAMILJEN.

PERFITONI NGA SHERBIMI YNE PAS SHITJES ME NJE GARANCI 12-MUJORE PA SHQETESIME NGA DEPULAT, PASI NE I JAPIM PERPARESI KENAQESISE SE KLIENTIT DHE JEMI TE PERKUSHTUAR TE SHKOJME ME SHUME PER TE ADRESUAR ÇDO PYETJE OSE SHQETESIM NE LIDHJE ME LAGESHTUESIN TONE TE SHPERNDARESIT.

Color
Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,500 Ulje 48%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%