Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine

Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine X
+
-
=

?
Porosit Tani

Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine

Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine
Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine

Hidratues Ajri & Aromatizues Baseus Per Makine

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PASTRUES AJRI DHE HIDRATUES PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + ABS 

KAPACITETI I BATERISE : 700mAh

FUQIA NE HYRJE : 5V / 0.7A

METODA E LIDHJES : WIRELESS 5.0

KAPACITETI : 30ML + 30ML

NGJYRA : BLACK

VECORI: RISIA ME E RE NGA BASEUS,

DIZENJIM ME DALJE TE DYFISHTE - JU LEJON TE SPERKATNI AROMAT E NDRYSHME NE MENYRE TE PAVARUR,

AKTIVIZIM AUTOMATIK KUR TE HYNI NE MAKINE DHE PASI TE DILNI NGA MAKINA DO TE FIKET PAS 3 MINUTASH PASIVITETI,

KONTROLLONI PERMES APLIKACIONIT KOHEZGJATJEN E TRANSMETIMIT DHE FREKUENCEN E TIJ,

E LEHTE DHE PRAKTIKE, THJESHT VENDOSNI PAJISJEN NE MBAJTESIN E GOTES,

AROMA ESHTE E SHENDETSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NE PRANI TE FEMIJEVE DHE GRAVE SHTATZENA,

NUK PERMBAN ALKOOL, GJE QE E BEN TE SIGURTE PERDORIMIN EDHE NE RREZE TE FORTA TE DIELLIT PA SHKAKTUAR AROME TE KEQE APO FLAKE,

SHPËRNDAN AROMË DHE LAGËSHTUES 2-NË-1,

DY NIVELE SHPERNDARJE: E VAZHDUESHME OSE CDO 3 MINUTA,

KA NJE DRITE ME NGJYRE BLU QE KROJON NJE ABJENT TE KENDSHEM GJATE UDHETIMIT NE MAKINE,

PERDORET NE MAKINE, NE ZYRE, NE SHTEPI,

DY AROMA TE MREKULLUESHME: PJESHKE DHE CAJ I BARDHE

Size
Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%