Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI

HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI X
+
-
=

?
Porosit Tani

HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI

HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI
HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI

HDMI Switch me 5 Porta Hyrje HDMI

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : SPLITTER HDMI 

MARKA : ORICO

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI 

NGJYRA : GRI

SUPORTI : 4K HD 

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR.

ME 5 PORTA HYRJE HDMI QE JU LEJON TE ZGJIDHNI SE PREJ CILES DO TE SHIKONI NE MONITORIN TUAJ ME VETEM NJE SHTYPJE BUTONI NGA PAJISJA APO TELKOMANDA.

MUND TA LIDHNI ME TELEVIZORI PER TE LUAJTUR LOJRA, PARE FILMA, PER TE SHFAQUR PREZANTIME ETJ.

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI PLAYSTATION, NITENDO SWITCH DHE XBOX ETJ.

INDIKATORI LED TREGON PORTEN E PERZGJEDHUR.

Cmimi real Lek 6,900 Oferte Lek 5,700 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%