Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

GPS Gjurmimi për Makinë

GPS Gjurmimi për Makinë X
+
-
=

?
Porosit Tani

GPS Gjurmimi për Makinë

GPS Gjurmimi për Makinë
GPS Gjurmimi për Makinë
GPS Gjurmimi për Makinë
GPS Gjurmimi për Makinë
GPS Gjurmimi për Makinë
GPS Gjurmimi për Makinë
GPS Gjurmimi për Makinë
GPS Gjurmimi për Makinë
GPS Gjurmimi për Makinë
GPS Gjurmimi për Makinë

GPS Gjurmimi për Makinë

PERSHKRIMI

- Përmasat: 8.9×5.0×1.6cm

- Pesha: 65g

- Rrjeti: GSM/GPRS

- Band: 850/900/1800/1900Mhz

- Ndjeshmëria GPS: -159dBm

- Saktësia GPS: 5 m

- Koha e fillimit të GPS: Statusi i ftohtë 45 sekonda, Statusi i ngrohtë 35 sekonda, statusi i nxehtë 1s

- Furnizimi me energji elektrike i makinës: 12V-24V

- Bateri rezervë: Bateri Li-jon e ringarkueshme 3.7V 500mAh

- Temperatura e ruajtjes: -40°C deri +85°C

- Temperatura e funksionimit: -20°C deri +65°C

- Lagështia: 5%--95% jo kondensuese

 

ALARM DHE NJOFTIME:

NE RASTE TE NDONJE PERPLASJESE 

KUR BATERIA E MAKINES ESHTE E ULET 

NESE PRITET KABELLI I GPS-SE 

NE RAST TE HUMJES SE SINJALIT

KUR NDIZET APO FIKET MOTORRI

KUR AUTOMJETI NDRYSHON VENDNDODHJEVECORI:

Përdor rrjetin ekzistues GSM/GPRS dhe satelitët GPS për gjurmimin dhe monitorimin në distancë nëpërmjet SMS ose internetit.

I përshtatshëm për përdorim në dorë dhe automjet me GSM të integruar, antenën GPS dhe dizajnin kompakt.

Mbështet zgjidhjet e gjurmimit të dyfishtë GPS dhe LBS për shërbime të sakta të bazuara në vendndodhje.

Lejon transmetimin e të dhënave të rrjetit SMS/GPRS/Internet, me udhëzime të përfshira në paketë.

- Konfigurimi në distancë: Aktivizon konfigurimin në distancë të cilësimeve për lehtësi të shtuar.

- Funksione të gjithanshme: Ofron funksione të shumta si siguria, gjurmimi, monitorimi, mbikëqyrja, alarmet e urgjencës dhe menaxhimi gjithëpërfshirës.

- Aplikime të gjera: Përdoret gjerësisht për gjurmimin e individëve, automjeteve dhe objekteve të tjera në lëvizje.

Cmimi real Lek 7,800 Oferte Lek 6,500 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp