Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri

Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri X
+
-
=

?
Porosit Tani

Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri

Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri
Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri
Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri
Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri
Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri
Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri
Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri
Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri

Fshese Pastrimi Me Vakum XO me Bateri

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FSHESE PASTRIMI ME VAKUM

MARKA : BASEUS

HYRJE: 7.4V

FUQIA : 84W

FUQIA THITHESE : 3200Pa

KAPACITETI I BATERISE ( PA KABELL ) : 2 x 1500mAh

KOHA : NE KARIKIM 3.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 18 MINUTA

PERMASAT : 406 x 170mm

PESHA : 290g

NGJYRA :  E BARDHE

VECORI : FSHESE PASTRIMI ME BATERI QE MUND TE PATROJE DERI NE 18 MINUTA PUNE,

PERMASE KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO, POSACERISHT GJATE PUSHIMEVE

FUQIA PREJ 84W ESHTE E AFTE TE PERTHITHE CDO TIP MBETJEJE

AKSESORE ZGJATUES ME FURCE PER TE THITHUR DHE MBJETJET NE VENDE TE VESHTIRA

IDEALE PER PER PASTRIMIN E AJRIT NE MAKINE SI DHE PER GJERA TE VOGLA SI BISHTA CIGARESH, PLUHURA, FLOKE ETJ

SHUME PRAKTIKE SAQE MUND TE PERDORET ME NJE DORE

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,500 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Kamera Makine Xiaomi Per Rrugen 70mai
xiaomi
Oferte Lek 6,500 Cmimi real Lek 7,800 Ulje 17%