Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB

Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB X
+
-
=

?
Porosit Tani

Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB

Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB
Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB
Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB
Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB
Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB
Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB
Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB
Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB

Fole Kompjuteri Për HDD / SSD 3.5" SATA I/II/III Me Kapacitet Deri Ne 16TB

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FOLE KOMPJUTERI PER HDD/SSD

MARKA : ORICO

MATERIALI: ABS + SILIKON

PERMASAT : 183.4 x 148.4 x 42mm

SUPORTON: HDD / SSD 3.5"

APLIKOHET NE HARD DRIVE / SSD : 3.5" SATA I/II/III KAPACITETI MAX. 16TB

VECORI: PRODUKT UNIK DHE MATERIAL EDHE KUALITET I NIVELIT ME TE LARTE,

INTALOHET SUPER LEHTE PA NEVOJE TE MJETEVE TE PUNES

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 2,000 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%