Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless

Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless

Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless
Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless

Boks i Fuqishem Me Bluetooth Wiwu Thunder 55W Dhe Mikrofon Wireless

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : WIWU

MATERIALI : ABS + PC

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 12m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20Hz - 20KHz

KAPACITETI I BATERISE : 6000mAh

FUQIA : 30W

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 15 ORE ( 50% E VOLUMIT )

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : • TINGULL PREMIUM ME MEGA BASS,

• MIKROFON WIRELESS PER FJALIME APO EVENTE TE NDRYSHME,

• BUTONA KONTROLLI PER STACIONE TE NDRYSHME DHE FUNKSIONE,

• SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

• TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM ME PERHAPJE 360°,

• SUPORTON KARTE MICRO , USB DHE FISHE AUX,

• PAMJE SPORTIVE SHUME DEKORATIVE PER CDO AMBIENT TE BRENDSHEM APO TE JASHTEM,

• MBAHET LEHTE FALE RRIPIT CILESOR ME KAPJE METALIKE,

• TEKNOLOGJI IPX56 KUNDER UJIT,

• ME PERMASA IDEALE DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

• BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER MODALITETIN, MUZIKEN DHE VOLUMIN

• MUND TA PERDORNI SI BATERI TE JASHTME PER TE KARIKUAR TELEFONIN NE RASTE NEVOJE

Cmimi real Lek 13,000 Oferte Lek 10,500 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%