Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dylbi Per Femije

Dylbi Per Femije X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dylbi Per Femije

Dylbi Per Femije
Dylbi Per Femije
Dylbi Per Femije
Dylbi Per Femije
Dylbi Per Femije
Dylbi Per Femije
Dylbi Per Femije
Dylbi Per Femije
Dylbi Per Femije
Dylbi Per Femije
Dylbi Per Femije

Dylbi Per Femije

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DYLBI

MARKA : PICOCICI

ZMADHIMI : 10X

MATERIALI : ABS + SILIKON + XHAM OPTIK

PERMASA : 113 x 108 x 80mm

VECORITE:

• DYLBI KOMPAKTE, DIZAJN I SHKËPUTSHËM, QË NDRYSHON NË DYLBI TEKE NË SEKONDA, LEJON NDARJEN ME MIQTË OSE PARTNERËT E VEGJËL, E BËN LUMTURINË TË DYFISHTË, E SHKËLQYESHME PËR DJEMTË, VAJZAT PËR TË EKSPLORUAR NATYRËN, VËZHGIMIN E ZOGJVE DHE LULEVE, UDHËTIMET NË NATYRË, KAMPINGUN, SHËTITJEN, ETJ.

• ZMADHIMI I RREGULLUESHËM 10 X, LENTE ME REZOLUCION TË LARTË 28 MM ME OBJEKT MË TË MADH ME FOKUS TË LEHTË, XHAM OPTIK ME SHUMË SHTRESA, DUKE JU SIGURUAR SHIKIM TË QARTË NË DISTANCË TË LARGËT DERI 1000 METRA.

• DIZAJN I THJESHTË POR ME ZMADHIM TË LARTË, PLOT PRAKTICITET DHE KREATIVITET, RROTA FOKUSIMI TË PAVARURA NË TË DYJA ANËT, TË CILAT MUND TË RREGULLOHEN INDIVIDUALISHT, GJITHASHTU MUND TË RREGULLOHEN GJATËSIA FOKALE DHE OKULARI.

• MATERIAL MIQESOR ME MJEDISIN, JO TOKSIK DHE I PADËMSHËM, I BUTË DHE MIQËSOR NDAJ LËKURËS, PËRMIRËSON MARRËDHËNIET MIDIS PRINDËRVE DHE FËMIJËVE, AFRON FËMIJËT ME NATYRËN, KULTIVON AFTËSINË E DUARVE TË FËMIJËVE DHE STIMULON KURESHTJEN E FËMIJËVE.

• NIVELI IP3 I PAPËRSHKUESHËM NGA UJI, MBRON DYLBINË NGA PËRDORIMI GJATE SHIUT OSE I PËRDITSHMËRISË, ABS I QËNDRUESHËM JU OFRON NDJESI KOMODE GJATE MBAJTJES, DUKE E PARANDALUAR ATË NGA RËNIA AKSIDENTALE.

Color
Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 3,500 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%