Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve

Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve

Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve
Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve
Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve
Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve
Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve
Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve
Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve
Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve
Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve

Dron si Hoverboard dhe si Parashutë për Argëtimin e Fëmijëve

Emri: Dron 

Marka: Spyminnpoo

Materiali: ABS

Mosha e përdorimit: Të rritur

Koha e fluturimit: 7 minuta

Koha e karikimit: 40 minuta

Distanca e kontrollit: 50 metra

Përmasa: 14.3 x 10 x 3.5 cm

Veçori: 

 • Dizenjim multifunksional si hoverboard dhe si parashutë

 • Përdorim intuitiv plot argëtim

 • Ruajtje të lartësisë, ulje, ngritje dhe rrotullim. Secili funksion me buton të caktuar.

 • Përmasë e vogël për ta marrë me vete pa ju zënë shumë vend.

 • Material i lehtë dhe rezistent ndaj përdorimit.

 • Buton për ndalesë emergjente për të shmangur ndonjë dëmtim eventual të dronit.
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,500 Ulje 44%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drone
Oferte
DRON QUADCOPTER E99 MAX 4K ( 2 Bateri )
rc
Oferte Lek 4,100 Cmimi real Lek 5,900 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter SJRC F7 4K
sjrc
Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%