Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings

Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings
Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings

Dron Quadcopter JJRC X1 Eagle Wings

Cmimi real Lek 44,000 Oferte Lek 34,900 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

Shikoni video ne fund te pershkrimit 

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRON QUADCOPTER

MARKA : JJRC

KAPACITETI I BATERISE : 3300mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 5 ORE / NE FLUTURIM RRETH 30 MINUTA

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 5.7km (MAX)

LARTESIA : 500m

REZOLUCIONI I FOTOS NGA KAMERA KRYESORE : 5700 x 3200

REZOLUCIONI I VIDEOS NGA KAMERA KRYESORE : 2688 x 1512

REZOLUCIONI I FOTOS & VIDEOS NGA KAMERA E POSHTME : 640 x 480

PERMASAT : 180 x 115 x 67mm ( I PALOSUR ) / 260 x 250 x 67 ( I HAPUR )

TELEKOMANDA : ME TRANSMETUES 2.4GHz & 5GHz, KUNDER INTERFERENCES

VECORI : DRONI PA FURÇA ESHTE NJE DRON INTELIGJENT, I PAJISUR ME NJE SISTEM TE PERPARUAR GPS

KAMERA CILESORE ME REZOLUCION TE LARTE JU LEJON TE MERRNI PAMJE AJRORE FANTASTIKE

TRANSMETIMI ME WI-FI 5G SIGURON TRANSMETIM TE DREJTPERDREJTE TE VIDEOS NE CILESINE MAKSIMALE

E PAJISUR ME FUNKSIONIN "ME NDIQ", KY DRON DO TE QENDROJE MBI JU AUTOMATIKISHT, DUKE E MBAJTUR KAMEREN TE PERQENDRUAR TEK JU GJATE GJITHE KOHES DHE DUKE KAPUR ÇDO LEVIZJE TUAJEN

KAMERA WIFI 6K ME FUSHEPAMJE TE GJERE JU JEP NJE PAMJE PANORAMIKE PER REGJISTRIME TE PAHARRUESHME

GPS I SAKTE JU SIGURON KOORDINATA TE SAKTA TE POZICIONIMIT TE DRONIT

FUNKSIONI I INTEGRUAR I KTHIMIT NE PIKEN E NISJEN BEN QE DRONI TE KTHEHET AUTOMATIKISHT NE SHTEPI QOFTE ME KOMANDE OSE KUR BATERIA E TIJ PO MBARON

BATERIA INTELIGJENTE ME KAPACITET TE LARTE 3300MAH JU SIGURON DERI NE 30 MINUTA KOHE FLUTURIMI FALE MOTOREVE TE QETE, POR SHUME TE FUQISHEM QE OFROJNE REZISTENCE ME TE MIRE DUKE PESHUAR ME PAK DHE ME NJE SHPERNDARJE ME TE MIRE TE NXEHTESISE,

DIZENJIM FANTASTIK ME PALOSJE E BEN TRANSPORTIMIN E DRONIT ME TE LEHTE, DUKE JU ZENE ME PAK VEND.

ME APLIKACIONIN PERKATES JU MUND TE TRANSMETONI VIDEON E DRONIT DRIEKT TEK TELEFONI JUAJ LIVE PA NGECJE DHE VONESA

KUJDES :

DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES, MOS E CONI LARG SA TE MESOHENI  JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE. MOS E NGRINI KUR KA ERE OSE SHI .  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA. 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s / Fly More Combo
dji
nga Lek 119,000 Cmimi real Lek 149,000 Ulje 20%