Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo

Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo

Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo

Dron Quadcopter DJI Mini 4 Pro DJI RC 2 / Fly More Combo

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe t'jua  shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 dhe ju lutemi te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online.

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : DJI

MODELI : MINI 4 PRO

**DRONI**

PESHA : <249g

PERMASAT ( I HAPUR ) : 298 x 373 x 101 mm

PERMASAT ( I PALOSUR ) : 148 x 94 x 64 mm

SHPEJTESIA NE NGJITJE : 5m/s ( 18km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE : 5m/s ( 18km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE : 16m/s ( 58km/h )

LARTESIA MAKSIMALE : 6km mbi nivelin e detit

LARGESIA MAKSIMALE : 18km

REZISTENCA NDAJ ERES : ≤39km/h

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 34 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS + GALILEO + BEIDOU

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4 - 5.8GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

REZOLUCIONI I FOTOS : 8064 x 6048

REZOLUCIONI I VIDEOS : 

 • 4K - 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 100 FPS )
 • FHD - 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 100 / 200 FPS )

FORMATI I FOTOS : JPEG / DNG ( RAW )

FORMATI I VIDEOS : MP4 / MOV ( MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265 )

SISTEMI PER MEMORIEN : exFAT ( >32GB )

GJATESIA FOKALE EKUIVALENTE : 24mm

APERATURA : f/1.7

SENSORI : 1/1.3" CMOS

PIKSEL EFEKTIV : 48MP

KENDI I LENTES : 82°

SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES : 1/16000-2 s

ISO :

 • 100 - 6400 ( NORMAL )
 • 100 - 1600 ( D-LOG )
 • 100 - 1600 ( HLG )
 • 100 - 12800 ( NATEN )

  BITRATE MAKSIMAL : 150Mbps

  **GIMBALI** 

  STABILIZIMI : 3 AKSE

  RROTULLIMI I KAMERES :

  • ANIM : -135° NE 80°
  • RROTULLIM : -135° NE 45°
  • SPANIM : -30° NE 30°

  SAKTESIA E RROTULLIMIT : ±0.01°

  **SENSORET**

  PERPARA:

  • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 18m
  • DISTANCA E NJOHJES: 0.5 - 200m
  • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 43km/h
  • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 72°

  MBRAPA:

  • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 15m
  • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 43km/h
  • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 72°

  ANESORE:

  • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 12m
  • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 43km/h
  • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 72°

  LART:

  • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 15m
  • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 18km/h
  • FUSHEPAMJA: PARA & MBRAPA 72° / MAJTAS & DJATHTAS 90°

  POSHTE:

  • DISTANCA E MATJES: 0.3 - 12m
  • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 18km/h
  • FUSHEPAMJA: PARA & MBRAPA 106° / MAJTAS & DJATHTAS 90°

  SENSORE INFRARED 3D:

  • DISTANCA E MATJES: 0.1 - 8m
  • FUSHEPAMJA: PARA & MBRAPA 60° / MAJTAS & DJATHTAS 60°

  **BATERIA**

  BATERIA E DRONIT : LiPo 7.32V 2590mAh / NE PERDORIM RRETH 34 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE

  LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT : 8.6V

  ENERGJIA E BATERISE: 19Wh

  PESHA E BATERISE : 78g

  !!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

  Size
  Cmimi real Lek 120,000 Oferte Lek 99,500 Ulje 17%
  /

  Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

  -Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

  Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

  -Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
  Blini super lehtë me WhatsApp
  Të tjera nga Drone
  Oferte
  Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
  dji
  Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
  Oferte
  Dron Quadcopter SJRC F7 4K
  sjrc
  Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
  Oferte
  DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
  8811
  Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%