Dron Quadcopter DJI Mini 3

Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3
Dron Quadcopter DJI Mini 3

Dron Quadcopter DJI Mini 3

Cmimi real Lek 120,000 Oferte Lek 77,000 Ulje 36%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe t'jua  shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 dhe ju lutemi te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online.

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : DJI

MODELI : MINI 3

**DRONI**

PESHA : 249g

PERMASA ( I PALOSUR ) : 148 x 90 x 62 mm

PERMASA ( I HAPUR ) : 251 x 362 x 72 mm

SHPEJTESIA NE NGJITJE : 5m/s ( 18km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE : 3.5m/s ( 12.5km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE : 16m/s ( 57.5km/h )

LARTESIA MAKSIMALE : 4km mbi nivelin e detit

LARGESIA MAKSIMALE : 18km

REZISTENCA NDAJ ERES : ≤38km/h

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 38 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS + GALILEO + BEIDOU

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4 - 5.8GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

REZOLUCIONI I FOTOS : 

 • 8064 x 6048

REZOLUCIONI I VIDEOS : 

 • 4K - 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • 2.7K - 2720 x 1530 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • FHD - 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )

FORMATI I FOTOS : JPEG / DNG ( RAW)

FORMATI I VIDEOS :MP4 / MOV ( H.264 / H.265)

SISTEMI PER MEMORIEN : FAT32 ( ≤32 GB ) / exFAT ( >32GB )

GJATESIA FOKALE EKUIVALENTE : 24mm

APERATURA : f 1.7

SENSORI : 1/1.3” CMOS

PIKSEL EFEKTIV : 48MP

KENDI I LENTES : 82°

SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES : 32 ~ 1 / 8000s

ISO FOTO :

 • 100 - 3200 ( AUTO )
 • 100 - 3200 ( MANUALE )

ISO VIDEO :

 • 100 - 3200 ( AUTO )
 • 100 - 3200 ( MANUALE )

BITRATE MAKSIMAL : 100Mbps

**GIMBALI** 

STABILIZIMI : 3 AKSE

RROTULLIMI I KAMERES :

 • ANIM : -135° NE 80°
 • RROTULLIM : -135° NE 45°
 • SPANIM : -30° NE 30°

SAKTESIA E RROTULLIMIT : ±0.01°

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : LiPo 7.4V 2453mAh / NE PERDORIM RRETH 38 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 1 ORE

LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT : 8.5V

ENERGJIA E BATERISE: 17.32Wh

PESHA E BATERISE : 81g

!!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2S
dji
Oferte Lek 144,900 Cmimi real Lek 165,000 Ulje 12%
Oferte
DRON QUADCOPTER SJRC F11S 4K PRO GPS ( 1 Bateri )
sjrc
Oferte Lek 35,900 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 27%
Oferte
Dron Quadcopter E58L Me Drita LED
rc
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 12,000 Ulje 51%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Mini 2
dji
Oferte Lek 75,000 Cmimi real Lek 99,000 Ulje 24%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 27,900 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 43%
Oferte
DRON QUADCOPTER E99 MAX 4K ( 2 Bateri )
rc
Oferte Lek 7,200 Cmimi real Lek 21,000 Ulje 66%