Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK

Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK

Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK
Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK

Dron Quadcopter DJI Mavic 3 Enterprise RTK

PERSHRKIMI

EMRI: DRON

MARKA: DJI

MODELI: MAVIC 3 ENTERPRISE RTK

**DRONI**

PESHA: 915g

PERMASA ( I PALOSUR ): 221 x 96 x 90mm

PERMASA ( I HAPUR ): 348 x 283 x 108 mm

SHPEJTESIA NE NGJITJE: 8m/s ( 29km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE: 6m/s ( 22km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE: 21m/s ( 76km/h )

LARTESIA MAKSIMALE: 6km mbi nivelin e detit

LARGESIA MAKSIMALE: 32km

REZISTENCA NDAJ ERES: ≤43km/h

KOHA E FLUTURIMIT: RRETH 45 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT: GPS + GALILEO + BEIDOU + GLONASS

FREKUENCA E OPERIMIT: 2.4 - 5.8GHz

MOTORI: 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

KAMERA WIDE:

 • SENSORI I IMAZHIT: 4/3 CMOS
 • PIKSEL EFEKTIV: 20MP
 • KENDI I LENTES: 84°
 • GJATESIA FOKALE: 24mm
 • APERATURA: f/2.8 - f/11
 • FOKUSI: 1m - ∞
 • SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES: 8-1/8000s

KAMERA TELE:

 • SENSORI I IMAZHIT: 1/2" CMOS
 • PIKSEL EFEKTIV: 12MP
 • KENDI I LENTES: 1
 • GJATESIA FOKALE: 162mm
 • APERATURA: f/3.4
 • FOKUSI: 3m - ∞
 • SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES: 2-1/8000s

REZOLUCIONI I FOTOS:

 • KAMERA WIDE : 5280 x 3956
 • KAMERA TELE : 4000 x 3000

ISO : 100-6400

FORMATI I FOTOS: JPEG / DNG ( RAW )

REZOLUCIONI I VIDEOS:

 • KAMERA WIDE: 
  • 4K: 3840 x 2160 ( 30 FPS )
  • FHD: 1920 x 1080 ( 30 FPS )
  • KAMERA TELE:
   • 4K: 3840 x 2160 ( 30 FPS )
   • FHD: 1920 x 1080 ( 30 FPS )

   ZMADHIMI DIGJITAL:

   • KAMERA TELE: 8x ( 56x ZOOM HIBRID )

   FORMATI I VIDEOS:

   • MP4 / MOV ( MPEG-4 AVC / H.264 )

   BITRATE MAKSIMAL:

   • KAMERA WIDE: 
    • 4K: 130 Mbps
    • FHD: 70 Mbps
   • KAMERA TELE:
    • 4K: 130 Mbps
    • FHD: 70 Mbps

   SISTEMI PER MEMORIEN: exFAT

   **GIMBALI** 

   STABILIZIMI: 3 AKSE

   RROTULLIMI I KAMERES :

   • ANIM: -135° NE 100°
   • RROTULLIM: -45° NE 45°
   • SPANIM: -27° NE 27°

   **SENSORET**

   PERPARA:

   • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 20m
   • DISTANCA E NJOHJES: 0.5 - 200m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 54km/h
   • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 103°

   MBRAPA:

   • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 16m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 43km/h
   • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 103°

   ANESORE:

   • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 25m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 54km/h
   • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 85°

   LART:

   • DISTANCA E MATJES: 0.2 - 10m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 22km/h
   • FUSHEPAMJA: PARA & MBRAPA 100° / MAJTAS & DJATHTAS 90°

   POSHTE:

   • DISTANCA E MATJES: 0.3 - 18m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 22km/h
   • FUSHEPAMJA: PARA & MBRAPA 130° / MAJTAS & DJATHTAS 160°

   **BATERIA**

   BATERIA E DRONIT: LiPo 15.4V 5000mAh / NE PERDORIM RRETH 43 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE

   LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT: 17.6V MAX

   ENERGJIA E BATERISE: 77Wh

   PESHA E BATERISE: 335.5g

   !!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

   Cmimi real Lek 495,000 Oferte Lek 420,000 Ulje 15%
   /

   Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

   -Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

   Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

   -Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

   • Produkt origjinal
   • Cilësi e lartë
   • Pagesa në dorëzim të produktit
   • Ne gjendje, gati per transport
   • Ne pritje
   Blini super lehtë me WhatsApp
   Të tjera nga Drone
   Oferte
   Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
   dji
   Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
   Oferte
   Dron Quadcopter SJRC F7 4K
   sjrc
   Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
   Oferte
   DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
   8811
   Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%