Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron Quadcopter DJI Mavic 3

Dron Quadcopter DJI Mavic 3 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron Quadcopter DJI Mavic 3

Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3
Dron Quadcopter DJI Mavic 3

Dron Quadcopter DJI Mavic 3

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe t'jua  shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 dhe ju lutemi te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online.

PERSHRKIMI

EMRI: DRON

MARKA: DJI

MODELI: MAVIC 3 PRO

**DRONI**

PESHA: 958g

PERMASA ( I PALOSUR ): 231 x 98 x 95mm

PERMASA ( I HAPUR ): 348 x 291 x 107 mm

SHPEJTESIA NE NGJITJE: 8m/s ( 29km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE: 6m/s ( 22km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE: 21m/s ( 76km/h )

LARTESIA MAKSIMALE: 6km mbi nivelin e detit

LARGESIA MAKSIMALE: 28km

REZISTENCA NDAJ ERES: ≤43km/h

KOHA E FLUTURIMIT: RRETH 43 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT: GPS + GALILEO + BEIDOU

FREKUENCA E OPERIMIT: 2.4 - 5.8GHz

MOTORI: 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

KAMERA HASSELBLAD:

 • SENSORI I IMAZHIT: 4/3 CMOS
 • PIKSEL EFEKTIV: 20MP
 • KENDI I LENTES: 84°
 • GJATESIA FOKALE: 24mm
 • APERATURA: f/2.8 - f/11
 • FOKUSI: 1m - ∞
 • SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES: 8-1/8000s

KAMERA TELE:

 • SENSORI I IMAZHIT: 1/2" CMOS
 • PIKSEL EFEKTIV: 12MP
 • KENDI I LENTES: 1
 • GJATESIA FOKALE: 166mm
 • APERATURA: f/3.4
 • FOKUSI: 3m - ∞
 • SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES: 2-1/8000s

REZOLUCIONI I FOTOS:

 • KAMERA HASSELBLAD: 5280 x 3956
 • KAMERA TELE: 4000 x 3000

ISO : 100-6400

FORMATI I FOTOS: JPEG / DNG ( RAW )

REZOLUCIONI I VIDEOS:

 • KAMERA HASSELBLAD: 
  • 5.1K: 5120 x 2700 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 FPS )
  • DCI 4K: 4096 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 120 FPS )
  • 4K: 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 120 FPS )
  • FHD: 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 120 / 200 FPS )
  • KAMERA TELE:
   • 4K: 3840 x 2160 ( 25 / 30 / 50 FPS )
   • FHD: 1920 x 1080 ( 25 / 30 / 50 FPS )

   ZMADHIMI DIGJITAL:

   • KAMERA HASSELBLAD: 1 - 3X
   • KAMERA TELE: 7 - 28X

   FORMATI I VIDEOS:

   • MP4 / MOV ( MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265 )

   BITRATE MAKSIMAL:

   • KAMERA HASSELBLAD: 200 Mbps
   • KAMERA MEDIUM TELE160 Mbps
   • KAMERA TELE160 Mbps

   SISTEMI PER MEMORIEN: exFAT

   **GIMBALI** 

   STABILIZIMI: 3 AKSE

   RROTULLIMI I KAMERES :

   • ANIM: -135° NE 100°
   • RROTULLIM: -45° NE 45°
   • SPANIM: -27° NE 27°

   **SENSORET**

   PERPARA:

   • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 20m
   • DISTANCA E NJOHJES: 0.5 - 200m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 54km/h
   • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 103°

   MBRAPA:

   • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 16m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 43km/h
   • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 103°

   ANESORE:

   • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 25m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 54km/h
   • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 85°

   LART:

   • DISTANCA E MATJES: 0.2 - 10m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 22km/h
   • FUSHEPAMJA: PARA & MBRAPA 100° / MAJTAS & DJATHTAS 90°

   POSHTE:

   • DISTANCA E MATJES: 0.3 - 18m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 22km/h
   • FUSHEPAMJA: PARA & MBRAPA 130° / MAJTAS & DJATHTAS 160°

   **BATERIA**

   BATERIA E DRONIT: LiPo 15.4V 5000mAh / NE PERDORIM RRETH 43 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE

   LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT: 17.6V MAX

   ENERGJIA E BATERISE: 77Wh

   PESHA E BATERISE: 335.5g

   !!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

   Cmimi real Lek 265,000 Oferte Lek 229,000 Ulje 14%
   /

   Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

   -Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

   Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

   -Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

   • Produkt origjinal
   • Cilësi e lartë
   • Pagesa në dorëzim të produktit
   • Ne gjendje, gati per transport
   • Ne pritje
   Blini super lehtë me WhatsApp
   Të tjera nga Drone
   Oferte
   DRON QUADCOPTER E99 MAX 4K ( 2 Bateri )
   rc
   Oferte Lek 4,100 Cmimi real Lek 5,900 Ulje 31%
   Oferte
   Dron Quadcopter SJRC F7 4K
   sjrc
   Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
   Oferte
   DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
   8811
   Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%