Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron Quadcopter DJI FPV Combo

Dron Quadcopter DJI FPV Combo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron Quadcopter DJI FPV Combo

Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo
Dron Quadcopter DJI FPV Combo

Dron Quadcopter DJI FPV Combo

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe t'jua  shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 dhe ju lutemi te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online.

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : DJI

MODELI : FPV COMBO

**DRONI**

PESHA : 795g

PERMASAT ( ME HELIKA ) : 255 x 312 x 127 mm

PERMASAT ( PA HELIKA ) : 178 x 232 x 127 mm

SHPEJTESIA NE NGJITJE : 

 • MODALITETI M : PA LIMIT
 • MODALITETI S : 15 m/s ( 54km/h )
 • MODALITETI N : 8 m/s ( 28km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE : 

 • MODALITETI M : PA LIMIT
 • MODALITETI S : 10 m/s ( 36km/h )
 • MODALITETI N : 7 m/s ( 25km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE :

 • MODALITETI M : 39 m/s ( 140km/h )
 • MODALITETI S : 27 m/s ( 97km/h )
 • MODALITETI N : 15 m/s ( 54km/h )

PERSHPEJTIMI NE ECJE : 0-100 km/h : 2 s ( NE KUSHTE PA ERE, GJATE FLUTURIMIT NE MODALITETIN M )

LARTESIA MAKSIMALE : 6km

LARGESIA MAKSIMALE : 16.8km

REZISTENCA NDAJ ERES : ≤40 - 50km/h

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 20 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS + GALILEO + BEIDOU

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4 - 5.8GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

REZOLUCIONI I FOTOS : 3840 x 2160

REZOLUCIONI I VIDEOS : 

 • 4K - 3840 x 2160 ( 50 / 60 FPS )
 • FHD - 1920 x 1080 ( 50 / 60 / 100 / 120 FPS )

FORMATI I FOTOS : JPEG

FORMATI I VIDEOS : MP4 / MOV ( MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265 )

SISTEMI PER MEMORIEN : exFAT ( >32GB )

GJATESIA FOKALE EKUIVALENTE : 24mm

APERATURA : f/1.7

SENSORI : 1/2.3" CMOS

PIKSEL EFEKTIV : 12MP

KENDI I LENTES : 150°

SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES : 1/50 - 1/8000-2 s

ISO : 100 - 12800

  BITRATE MAKSIMAL : 120Mbps

  **GIMBALI** 

  STABILIZIMI : 3 AKSE

  RROTULLIMI I KAMERES :

  • ANIM : -65° NE 70°

  SAKTESIA E RROTULLIMIT : ±0.01°

  **SENSORET**

  PERPARA:

  • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 18m
  • SHPEJTESIA E NJOHJES: NE MODALITETIN N
  • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 56° / VERTIKALE 71°

   **BATERIA**

   BATERIA E DRONIT : LiPo 22.2V 2000mAh / NE PERDORIM RRETH 20 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE

   LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT : 25.2V

   ENERGJIA E BATERISE: 44.4Wh

   PESHA E BATERISE : 295g

   !!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

   Cmimi real Lek 130,000 Oferte Lek 114,900 Ulje 12%
   /

   Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

   -Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

   Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

   -Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

   • Produkt origjinal
   • Cilësi e lartë
   • Pagesa në dorëzim të produktit
   • Ne gjendje, gati per transport
   • Ne pritje
   Blini super lehtë me WhatsApp
   Të tjera nga Drone
   Oferte
   DRON QUADCOPTER E99 MAX 4K ( 2 Bateri )
   rc
   Oferte Lek 4,100 Cmimi real Lek 5,900 Ulje 31%
   Oferte
   Dron Quadcopter SJRC F7 4K
   sjrc
   Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
   Oferte
   DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
   8811
   Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%