Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2

Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2
Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2

Dron Quadcopter DJI Avata Fly Smart Combo Me Syze FPV Goggles V2

Cmimi real Lek 145,000 Oferte Lek 114,000 Ulje 21%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
 • Produkt origjinal
 • Cilesi e larte
 • Pagesa ne dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe t'jua  shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 dhe ju lutemi te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online.

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : DJI

MODELI : AVATA

**DRONI**

PESHA : 410g

PERMASAT : 180 x 180 x 180 mm

SHPEJTESIA NE NGJITJE : 6m/s ( 21.5km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE : 6m/s ( 21.5km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE :

 • NORMAL: 8m/s ( 29km/h )
 • SPORT: 14m/s ( 50km/h )
 • MANUAL: 27m/s ( 97km/h )

LARTESIA MAKSIMALE : 5km mbi nivelin e detit

LARGESIA MAKSIMALE : 11.5km

REZISTENCA NDAJ ERES : ≤38km/h

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 18 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS + GALILEO + BEIDOU

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4 - 5.8GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

REZOLUCIONI I FOTOS : 

 • 4000 x 3000

REZOLUCIONI I VIDEOS : 

 • 4K - 3840 x 2160 ( 30 / 50 / 60 FPS )
 • 2.7K - 2720 x 1530 ( 30 / 50 / 60 / 100 / 120 FPS )
 • FHD - 1920 x 1080 ( 30 / 50 / 60 / 100 / 120 FPS )

FORMATI I FOTOS : JPEG

FORMATI I VIDEOS : MP4

SISTEMI PER MEMORIEN : FAT32 ( ≤32 GB ) / exFAT ( >32GB )

GJATESIA FOKALE EKUIVALENTE : 24mm

APERATURA : f/2.8

SENSORI : 1/1.7” CMOS

PIKSEL EFEKTIV : 48MP

KENDI I LENTES : 155°

SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES : 1/8000 - 1/50 s

ISO :

 • 100 - 6400 ( AUTO )
 • 100 - 25600 ( MANUALE )

  BITRATE MAKSIMAL : 150Mbps

  **GIMBALI** 

  STABILIZIMI : 1 AKS

  RROTULLIMI I KAMERES : ANIM : -95° NE 75°

  SAKTESIA E RROTULLIMIT : ±0.01°

  **BATERIA**

  BATERIA E DRONIT : LiPo 14.76V 2420mAh / NE PERDORIM RRETH 18 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 2 ORE

  LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT : 17V

  ENERGJIA E BATERISE: 35.71Wh

  PESHA E BATERISE : 162g

  !!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

  Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

  -Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

  Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

  -Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  Te tjera nga Drone
  Oferte
  Dron Quadcopter DJI Air 2s / Fly More Combo
  dji
  nga Lek 119,000 Cmimi real Lek 149,000 Ulje 20%