Dron Quadcopter DJI Air 2S

Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S
Dron Quadcopter DJI Air 2S

Dron Quadcopter DJI Air 2S

Cmimi real Lek 165,000 Oferte Lek 144,900 Ulje 12%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe t'jua  shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 dhe ju lutemi te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online.

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

MARKA : DJI

MODELI : AIR 2S

**DRONI**

PESHA : 595g

PERMASA ( I PALOSUR ) : 180 x 97 x 77mm

PERMASA ( I HAPUR ) : 183 x 253 x 77 mm

SHPEJTESIA NE NGJITJE : 6m/s ( 22km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE : 6m/s ( 22km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE : 19m/s ( 68km/h )

LARTESIA MAKSIMALE : 5km mbi nivelin e detit

LARGESIA MAKSIMALE : 18.5km

REZISTENCA NDAJ ERES : ≤39km/h

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 31 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS + GLONASS + GALILEO

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4 - 5.8GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

REZOLUCIONI I FOTOS : 

 • 5472×3648 (3:2)
 • 15472×3078 (16:9)

REZOLUCIONI I VIDEOS : 

 • 5.4K : 5472 x 3078 ( 24 / 25 / 30 FPS )
 • 4K ULTRA HD : 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • 2.7K : 2688 x 1512 ( 24 / 25/ 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
 • FHD : 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 120 FPS )

FORMATI I FOTOS : JPEG / DNG ( RAW)

FORMATI I VIDEOS : MP4 / MOV ( H.264 / MPEG-4 AVC, H.265 / HEVC)

SISTEMI PER MEMORIEN : FAT32 / exFAT ( 256GB )

GJATESIA FOKALE : 3.54mm

GJATESIA FOKALE EKUIVALENTE : 22mm

APERATURA : f 2.8

SENSORI : 1” CMOS

PIKSEL EFEKTIV : 20MP

KENDI I LENTES : 88°

SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES : 32 ~ 1 / 8000s

ISO FOTO :

 • 100 - 3200 ( AUTO )
 • 100 - 12800 ( MANUALE )

ISO VIDEO :

 • 100 - 3200 ( AUTO )
 • 100 - 6400 ( MANUALE )

BITRATE MAKSIMAL : 150Mbps

KENDI I LEVIZJES SE KAMERES : 0° - 90°

**GIMBALI** 

STABILIZIMI : 3 AKSE

RROTULLIMI I KAMERES :

 • ANIM : -135° to 45°
 • RROTULLIM : -45° to 45°
 • SPANIM : -100° to 100°

SAKTESIA E RROTULLIMIT : ±0.01°

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : LiPo 11.4V 3750mAH / NE PERDORIM RRETH 31 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 3.5 ORE

LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT : 12.6V - 13.2V

ENERGJIA E BATERISE: 41.4Wh

PESHA E BATERISE : 198g

!!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2S
dji
Oferte Lek 144,900 Cmimi real Lek 165,000 Ulje 12%
Oferte
DRON QUADCOPTER SJRC F11S 4K PRO GPS ( 1 Bateri )
sjrc
Oferte Lek 35,900 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 27%
Oferte
Dron Quadcopter E58L Me Drita LED
rc
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 12,000 Ulje 51%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Mini 2
dji
Oferte Lek 75,000 Cmimi real Lek 99,000 Ulje 24%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 27,900 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 43%
Oferte
DRON QUADCOPTER E99 MAX 4K ( 2 Bateri )
rc
Oferte Lek 7,200 Cmimi real Lek 21,000 Ulje 66%