Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Drite LED Profesionale Godox 60W

Drite LED Profesionale Godox 60W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Drite LED Profesionale Godox 60W

Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W
Drite LED Profesionale Godox 60W

Drite LED Profesionale Godox 60W

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED PROFESIONALE GODOX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS

GJATESIA E TRIPODIT : 1.7m MAX

FUQIA : 77W MAX

INPUTI : 110-220V 50/60Hz

PERMASAT E DRITES : 264 x 107 x 100mm

TEMPERATURA : 2800-6500K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

LED ME DY NGJYRA : OFRON NJE GAME TE GJERE TE TEMPERATURES SE NGJYRAVE NGA 2800K DERI NE 6500K, DUKE JU LEJUAR TE PERSHTATNI DRITEN E AMBIENTIT OSE TE ARRINI EFEKTE KRIJUESE

SAKTESIA E LARTE E NGJYRAVE : KRENOHET ME NJE VLERESIM CRI PREJ 97 DHE NJE VLERESIM TLCI PREJ 96, DUKE SIGURUAR RIPRODHIM NATYRAL DHE TE SAKTE TE NGJYRAVE PER REZULTATE PROFESIONALE

PERHAPJA E RREGULLUESHME E RREZES : PARAQET NJE FUNKSION ZMADHIMI QE JU LEJON TE RREGULLONI KENDIN E RREZES NGA NJE E NGUSHTE 20 GRADE NE NJE 65 GRADE ME TE GJERE, DUKE KONTROLLUAR PERHAPJEN E DRITES PA LEVIZUR VETE DRITEN

EFEKTET SPECIALE : VJEN ME 8 EFEKTE SPECIALE TE INTEGRUARA SI BLIC, RRUFE, LLAMBE E THYER DHE TELEVIZOR, DUKE SHTUAR DRAMA DHE SHUMELLOJSHMERI NE VIDEOT TUAJA

OPSIONE TE SHUMTA KONTROLLI : OFRON METODA TE NDRYSHME KONTROLLI PER FLEKSIBILITET. MUND TA RREGULLONI DRITEN DIREKT NE PAJISJE, ME VALE DUKE PERDORUR APLIKACIONIN GODOX LIGHT NE TELEFONIN TUAJ INTELIGJENT (ANDROID DHE IOS) OSE ME NJE TELEKOMANDE OPSIONALE RC-A6 (NUK PERFSHIHET)

FUNKSIONIMI I HESHTUR : PAJISUR ME NJE SISTEM FTOHJEJE TE QETE PER TE PARANDALUAR NDERHYRJEN E ZHURMES GJATE REGJISTRIMEVE

I LEHTE DHE I LEVIZSHEM : DIZAJNI KOMPAKT DHE I LEHTE E BEN TE LEHTE PER T'U BARTUR DHE PERDORUR NE VEND

OPSIONET E ENERGJISE : FUNKSIONON ME ENERGJI AC DUKE PERDORUR PERSHTATESIN E PERFSHIRE

Cmimi real Lek 55,900 Oferte Lek 48,900 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%