Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox

Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox X
+
-
=

?
Porosit Tani

Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox

Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox
Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox

Drite LED Profesionale Godox 300W Me Softbox

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED PROFESIONALE GODOX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS

GJATESIA E TRIPODIT : 1.7m MAX

FUQIA : 330W MAX

INPUTI : 110-220V 50/60Hz

PERMASAT E DRITES : 354 x 201 x 378mm

TEMPERATURA : 2500-10000K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

KONTROLL I GJITHANSHEM I NGJYRAVE : SPEKTER I PLOTE RGB PER KRIJIMIN E 36,000 NGJYRAVE TE PERSONALIZUARA.
MODALITETI BI-COLOR OFRON TEMPERATURE TE NDRYSHUESHME NGJYRASH NGA 2500K NE 10000K PER IMITIMIN E DRITES NATYRALE OSE ARTIFICIALE.

SAKTESIA E LARTE E NGJYRAVE : VLERESIMET CRI DHE TLCI PREJ 96, DUKE SIGURUAR RIPRODHIM TE SAKTE TE NGJYRAVE PER PERDORIM PROFESIONAL.

PERHAPJA E RREGULLUESHME E RREZEVE : FUNKSIONI I ZMADHIMIT JU LEJON TE NDRYSHONI KENDIN E RREZES NGA NJE NGUSHTE 20 GRADE NE NJE GJERESI 65 GRADE, DUKE JU LEJUAR TE KONTROLLONI PERHAPJEN E DRITES PA LEVIZUR VETE DRITEN.

EFEKTE SPECIALE : OFRON 17 EFEKTE SPECIALE TE INTEGRUARA SI BLIC, RRUFE, ZJARR DHE TELEVIZOR PER T'U DHENE VIDEOVE TUAJA STIL KRIJUES.

OPSIONE TE SHUMTA KONTROLLI : KONTROLLONI DRITEN PERMES BLUETOOTH DUKE PERDORUR APLIKACIONIN GODOX LIGHT NE TELEFONIN TUAJ INTELIGJENT (ANDROID DHE IOS).
TELEKOMANDE OPSIONALE ME VALE E DISPONUESHME PER RREGULLIME NE DISTANCE (NUK PERFSHIHET).
DMX I PAJTUESHEM PER INTEGRIM NE KONFIGURIME ME KOMPLEKSE NDRIÇIMI.

PRODHIM I FUQISHEM : OFRON NJE FUQI MAKSIMALE PREJ 48,100 LUKS NE 1 METER ME REFLEKTORIN E PERFSHIRE, DUKE SIGURUAR DRITE TE MJAFTUESHME PER SKENARE TE NDRYSHEM FOTOGRAFIMI.

OPERACIONI I HESHTUR : PERMBAN NJE SISTEM FTOHJEJE TE QETE PER TE SHMANGUR NDERPRERJEN E REGJISTRIMEVE AUDIO.

Cmimi real Lek 88,900 Oferte Lek 74,900 Ulje 16%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%